Set kočík pre bábiku Maxi Cosi & Quinny 3v1 Smoby (70 cm rúčka) a autosedačka Maxi Cosi & Quinny

Popis produktu

Set hračiek detský kočík pre bábiku 3v1autosedačka Maxi Cosi & Quinny spolu tvoria veľmi peknú súpravu hračiek pre malé dievčatká. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsky cit pre krásu a jedinečnosť s rokmi overenou kvalitou. Tieto hračky sa výborne hodia na rôzne hry na mamičky, na starostlivosť o bábiku. Sú veľmi bezpečné a vyrobené z kvalitných materiálov, preto sa s nimi dievčatká môžu spokojne hrať po dlhý čas. Obidve hračky majú veľmi realistický a moderný dizajn, vyzerajú ako skutočné doplnky na starostlivosť o dieťatko. Kočiarik a autosedačka pre bábiku sa krásne dopĺňajú, sú farebne zladené a zlákajú na zábavné hry každé dievčatko.

Kočík pre bábiku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (70 cm rúčka) ružovo-oranžový

Kočiarik Maxi Cosi & Quinny 3v1 je fantastický kočík ako stvorený na starostlivosť o bábiku. Dá sa poskladať na niekoľko spôsobov: klasický hlboký kočík, športový kočík, kolíska na kolieskach a hlboká postieľka. Kočík pre bábiku má pekné ružovo-sivé prevedenie s oranžovými detailmi. Vanička hlbokého kočiara sa dá využiť ako postieľka pre bábiku do detskej izby. Kočík sa dá veľmi jednoducho poskladať a zložiť, aby nezaberal veľa miesta. Je maximálne prispôsobený na hru pre najmenšie deti, už od 3 rokov. Kolieska kočiarika sú gumenéPredné koleso je zdvojené, umožňuje ľahkú manipuláciu s kočiarikom. Ľahko sa vďaka nemu vytáča do strán a prekonáva prekážky. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. 

Dievčenský kočiarik má realistický vzhľad, vyzerá ako ozajstný kočík pre bábätko. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ktorá sa drží veľmi pohodlne. Detský kočík pre bábiku Smoby má plastové sedadlo potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom oranžovej farby. Dá sa modifikovať na športovú buginu. Hodí sa pre všetky bábiky s výškou 42 cm. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú. Hra s bábikou je pre deti dôležitá aj pri rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Kočík je skvelý doplnok na starostlivosť o bábiku.

Autosedačka pre bábiku retro Maxi Cosi&Quinny Smoby ružová

Autosedačka pre bábiku Maxi Cosi&Quinny je praktický doplnok na prenášanie bábiky. Vyhotovená je v ružovej farbe v kombinácii so svetlosivou a bielou. Do autosedačky Maxi Cosi&Quinny sa zmestí bábika vysoká 42 cm. Výhodou je, že sa dá vložiť do konštrukcie kočíka Maxi Cosi&Quinny, takže má všestranné využitie. Má odnímateľnú textilnú časťpolohovateľnú ergonomicky tvarovanú rukoväť, aby sa prispôsobila potrebám vášho dieťatka. 

Hre s bábikou dodá autosedačka Maxi Cosi&Quinny naozaj realistický rozmer. Dievčatká môžu svoju bábiku zobrať so sebou na cesty a bude počas jazdy autom v bezpečí. Rozmery autosedačky na hranie sú 32*35*47 cm. Je ľahká, a preto sa jednoducho prenáša. Autosedačka Smoby je vhodná na hru pre dievčatká už od 3 rokov. Dievčatká sa rady hrajú na mamičky, starajú sa o bábiky ako o vlastné deti. S autosedačkou pre bábiku budú takéto hry ešte zaujímavejšie a realistickejšie. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Kočiariku s moderným dizajnom a autosedačke na prenášanie bábiky neodolá žiadne dievčatko, preto neváhajte a zakúpte ho aj vašim ratolestiam v cenovo výhodnom sete.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery49*41*70 cm
Celková výška70 cm
Výška rúčky70 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Vhodné pre bábiku46 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.