Set kočík pre bábiku a chodítko 2v1 MiniKiss Smoby a bábika so zvukom MiniKiss v ušianke

Popis produktu

Hranie sa s bábikami je pre dievčatká zábavou, počas ktorej sa stále niečo nové naučia. Set hračiek Smoby obsahuje chodítko a kočiarik 2v1 a bábiku MiniKiss. Vďaka týmto hračkám sa dievčatká učia zodpovednosti a hrajú sa na mamičky. Hračky v sete vhodné pre detičky od 12 mesiacov teraz získate za atraktívnu a výhodnú cenu.

Detské chodítko a kočiarik pre bábiku 2v1 MiniKiss Smoby od 12 mesiacov

Detské chodítko a kočík pre bábiku MiniKiss v jednom je skvelá pomôcka a zároveň hračka pre deti už od 12 mesiacov. Výška rúčky kočíka je 47 cm. Dieťa ho používa ako kočík pre bábiku, a zároveň sa o stabilný a pevný kočík môže bezpečne opierať. Takto si deti posilňujú nôžky a zároveň sa hrajú. Detský kočík a chodítko MiniKiss má praktickú brzdu na predných kolesách, ktorá zabráni vozíku aby sa prevrhlo. Kočiarik a chodítko sú vhodné pre bábiku s rozmerom 42 cm. Vysoká bezpečnosť je zaručená aj vďaka široko rozloženým kolesám, ktoré kočíku pre bábiku zaručujú bezpečný chod bez nehody.

Detský kočík je prevedený v ružovej farbe v kombinácii so sýtou zelenou a peknými obrázkami bábiky s mašľou. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Rozmery kočíka pre deti sú 51*43*47 cm. Je to jedinečná hračka a zároveň pomôcka pre deti pri ich prvých krôčikoch.

Detská bábika Minikiss Smoby s cumlíkom a zvukmi, 27 cm vysoká od 12 mesiacov fialová

Bábika MiniKiss Smoby je nádherná bábika s atraktívnym dizajnom vo fialových dupačkách. Je vhodná pre dievčatká od 12 mesiacov. Bábika vydáva zvuk cucania keď dieťa vloží cumlík do úst bábiky a keď ho vyberie bábika sa zasmeje. Detská bábika tiež po stlačení bruška vydáva zvuk bozku, ktorý prekvapí každé dieťatko. Roztomilá tvárička s modrými očkami a príjemné telíčko so zvukovou funkciou robia túto detskú bábiku takou obľúbenou.

Výška detskej bábiky je 27 cm. Bábika má aj fialový cumlík a je ako stvorená na objímanie, túlenie sa a deti ju môžu stláčať, koľko sa im ráči. Dievčatko sa naučí starať o bábiku, hojdať ju v náručí, objímať ju. Súčasťou balenia sú aj priložené batérie 3 x AG13/LR44 1,5V. Hranie sa s bábikami je krásna hra, ktorá je už desiatky rokov obľúbená medzi všetkými malými dievčatkami.

Francúzsky výrobca Smoby produkuje kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Je to plast zamatový na dotyk. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, preto všetky hračky Smoby spĺňajú všetky kritériá bezpečnosti. Farby na plastových hračkách podnecujú detskú predstavivosť, sú veselé a žiarivé.

Doprava nad 69
Technické parametre
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné