Set kočík trojkombinácia Powder Pink 3in1 Maxi Cosi & Quinny Smoby s postieľkou a vaničkou

Popis produktu

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3v1 s postieľkou a vaničkou predstavujú vynikajúcu súpravu hračiek pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, dievčatká si môžu vziať svoju obľúbenú bábiku na prechádzky a výlety. Vďaka kvalitnej postieľke a vaničke si vyskúšajú komplexnú starostlivosť o bábiky. Po každej hre ich môžu nakŕmiť, okúpať a potom uspávať, takže získajú realistické zážitky a rýchlejšie sa približujú svetu dospelých. Rozvíjajú si jazykové schopnosti, ľahšie si vytvárajú sociálne väzby a trénujú si starostlivosť o najmenších.

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby hlboký a športový a prenosná postieľka pre 42 cm bábiku

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3v1 z edície Maxi Cosi&Quinny od francúzskeho Smoby je skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Kočík sa dá poskladať na 3 rôzne spôsoby - tradičný hlboký kočík, športový kočík - bugina alebo sa dá využiť ako praktická prenosná postieľka pre bábiku. Kočík pre bábiku je vyhotovený v jemnom ružovom vyhotovení, pôsobí elegantne a nadčasovo, zaujme deti na prvý pohľad. Pevná a stabilná kovová konštrukcia kočíka v kombinácii s odolným plastovým materiálom ponúka deťom pri jazde s bábikou tie najlepšie jazdné vlastnosti, ktoré umocňujú aj tiché gumené kolieska. Predné kolieska sú otočné o 360° pre jednoduchšie manévrovanie do strán. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je vo výške 66 cm.

Športová časť vaničky sa dá jednoducho zložiť do vodorovnej polohy, napojiť na ňu hlbokú vaničku a kočík sa rýchlo premení na klasický hlboký kočík so strieškou. Pod sedadlom sa nachádza úložný priestor, do ktoré si deti odložia všetky doplnky a príslušenstvo k bábike. Hlboká časť vaničky sa dá samostatne používať ako prenosná postieľka pre bábiku, vo vrchnej časti striešky je umiestnená rukoväť, ktorá dieťaťu umožňuje jednoduché prenášanie. Pri jazde v športovom kočík je bábika chránená aj bezpečnostným pásom. Kočík je vhodný pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm, bábika nie je súčasťou balenia.

Vanička s nočníkom a kozmetikou Violette Baby Nurse Smoby s 8 doplnkami pre bábiku do 42 cm

Vanička s nočníkom a kozmetikou Violette predstavuje skvelú súpravu doplnkov pre bábiky, ktorú ocenia všetky dievčatká od 3 rokov. Vanička je určená pre bábiky s maximálnou veľkosťou 42 cm. Celá súprava je vyhotovená v krásnych krémových odtieňoch, očarí deti na prvý pohľad a vytvorí v každej izbičke útulnú atmosféru. Sada pre starostlivosť o bábiky obsahuje 8 doplnkov: vaňa so sprchovou hlavicou, fľaška na mlieko, náramok pre bábiku, teplomer, kefka na zuby, nočník a 2 fľaštičky. Detská bábika nie je súčasťou balenia. Rozmery vaničky sú 42*13*24 cm a je možné ju napustiť vodou, takže sa kúpanie bábiky stane ešte väčšou zábavou. Bábika nie je súčasťou balenia.

Kolíska s kolotočom Baby Cot Natur Baby Nurse Smoby pre bábiky

Kolíska s kolotočom Baby´s Cot z obľúbenej kolekcie Baby Nurse je nádherná kolíska a zároveň postieľka pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Jemné vyhotovenie kolísky v sivej a bielej v kombinácii s francúzskym dizajnom očarí malé mamičky na prvý pohľad. Jej súčasťou je aj ružový kolotoč, umiestnený nad hlavičkou bábiky, ktorý pomôže s jej uspávaním. Dievčatká v tejto nádhernej postieľke môžu bábiku hojdať, uspávať a zažijú s ňou veľa radostných chvíľ.

Postieľka má oblé tvary, ktoré sa rozkolíšu pri jemnom dotyku, a tak dieťa uspáva svoju obľúbenú bábiku. Je veľmi robustná a odolná vďaka použitej výrobnej technológii Blow Molding, Jej rozmery sú 47*30*60 cm, dá sa jednoducho prenášať. Celková výška postieľky je 47 cm. Bábika nie je súčasťou balenia. 

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozmery balenia34*20*53 cm
Celková dĺžka52 cm
Výška rúčky66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.