Set kočík pre bábiku 3v1 Maxi Cosi & Quinny Smoby (rúčka 70cm) a autosedačka

Popis produktu

Smoby set hračiek Maxi Cosi & Quinny tvorí kočík pre bábiky 3v1 praktická autosedačka pre bábiku. Hračky Maxi Cosi & Quinny tvoria spolu krásnu a praktickú súpravu hračiek pre všetky malé dievčatká, ktoré sa s láskou starajú o svoje bábiky. Set je prevedený v krásnej kombinácii tmavoružovej farby so šedou s modrými detailmi. Dieťa si tak môže užiť dvojnásobnú radosť, svoju bábiku môže voziť v hlbokom, športovom kočíku alebo uspávať vo vaničke ako v postieľke a zároveň ju môže zobrať bezpečne kdekoľvek v prenosnej autosedačke. Kočík pre bábiku i autosedačka sú vhodné pre bábiky s výškou 42 cm. Doprajte radosť z týchto kvalitných hračiek aj vašej princezničke.

Kočík pre bábiku Maxi Cosi & Quinny 3v1 Smoby (65,5 cm rúčka) ružovo-modrý

Detský kočík Maxi Cosi & Quinny 3v1 je praktická trojkombinácia hlbokého kočíka pre bábiku, športového kočíka s hlbokým nosidlom. Jeho farebné prevedenie je vo veľmi príťažlivej kombinácii tmavoružovej, šedej a bledomodrej farby. Je to skvelá hračka ako doplnok pre bábiku. Vanička kočiara sa dá využiť aj ako postieľka pre bábiku do detskej izby. Kočík pre bábiku je určený pre každú bábiku s výškou 42 cm. Kolieska kočiarika sú gumené. Predné kolesá sú od seba vzdialené, a tak dieťa ľahko manévruje s kočíkom do strán, a s ľahkosťou prekonáva aj prekážky na ceste. Predné kolesá sa otáčajú o 360 stupňov, sú veľmi tiché. Kočiarik má pevnú kovovú konštrukciu v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Bábika má bezpečnostný pás, aby nevypadla.

V spodnej časti kočiara pre bábiku je veľký úložný priestor na uskladnenie doplnkov alebo iných hračiek. Keď sa športová časť vaničky zloží do vodorovnej polohy, a upevní sa na ňu vanička, kočík sa premení na tradičný hlboký kočík. V zadnej časti vaničky sa nachádza malý úložný priestor na drobnosti. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov. Jej výška od zeme je 65,5 cm. Hlboká časť vaničky sa vďaka bledomodrému držiaku jednoducho prenáša. Má realistický vzhľad ako ozajstný kočík pre deti. Detský kočík pre bábiku Smoby Maxi Cosi & Quinny je pohodlný a plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Je to realistická replika ozajstného detského kočiara. 

Autosedačka pre bábiku Maxi Cosi & Quinny Smoby ružovo-modrá

Autosedačka pre bábiku je potiahnutá kvalitným odnímateľným textilom, má polohovateľnú rukoväť a zo zadnej strany je malý úložný priestor s bledomodrými dvierkami na odkladanie hračiek a iných drobností. Perfektný produkt, ak chce dieťa robiť veci ako mama. Bábika má bezpečnostný pás bledomodrej farby, aby nevypadla. Má ergonomicky tvarovanú rúčku, ideálna pre deti od 3 rokov.realistický vzhľad ako ozajstná autosedačka pre deti. Je to kvalitný francúzsky výrobok, vyrobený s citom pre francúzsky dizajn. Rozmery produktu sú 31*47*35 cm. Na čistenie tkaniny používajte iba ľahko navlhčenú hubku.

Smoby je renomovaná francúzska značka, ktorá sa zaoberá výrobou kvalitných hračiek zo zdravotne nezávadných materiálov. Bábika môže byť vymysleným priateľom dieťaťa, s ktorým si vytvorí svoj vlastný svet. Oboznamuje sa s ľudskými citmi, hrá sa na mamičku a pritom napodobňuje dospelých. Deti milujú hru s bábikou, radi ju kúpu, prezliekajú, kŕmia, uspávajú alebo kočíkujú či hojdajú, a preto tento set kvalitných hračiek z dielne Smoby kočík 3v1 Maxi Cosi & Quinny a autosedačka pre bábiku zaručene poteší aj vašu princezničku. Hračky v sete získate navyše za veľmi priaznivú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery39*52*66 cm, 31*47*35 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Vhodné pre bábiku42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.