Set športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi&Quinny Jogger Smoby polohovateľný so strieškou a kuchynka Tefal Studio XL elektronická s chladničkou

Popis produktu

Set športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny a kuchynka Tefal Studio XL elektronická s chladničkou je výborná kombinácia hračiek, s ktorou sa zahrajú všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania kuchárov a opatrovateľov. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú všestranne rozvíjať vaše deti, hrou na povolania si zlepšujú komunikačné a jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Sada hračiek je v ponuke za akciovú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Francúzsky Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a originálny dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí.

Športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny Jogger Smoby polohovateľný so strieškou a gumenými kolesami

Športový kočík Trio Pastel Maxi-Cosi & Quinny je moderný a praktický športový kočíka-bugina, vhodný pre bábiku s veľkosťou 32 - 42 cm. Nádhernému kočíku v ružových, pastelových farbách, sa potešia dievčatká od 3 rokov, ktoré si doň položia bábiku a zafixujú si ju s ochranným pásom. Trojkolesový kočík je vyrobený z pevnej kovovej konštrukcie v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Dievčatkám sa bude s kočíkom veľmi ľahko manipulovať, kvalitné gumené kolieska zaručia tichý chod a predné koliesko je navyše vybavené aj blatníkom. Sedadlo pre bábiku je polohovateľné, takže si ho dievčatká rýchlo prispôsobia svojím potrebám.

Detský kočík bugina pre bábiku Trio Pastel je pohodlný, a plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Strieška na kočíku ochráni bábiku pred slnečnými lúčmi a úložný priestor dievčatko využije na doplnky k bábike. Kočík sa jednoduchým spôsobom dá poskladať a vziať kamkoľvek so sebou. Nezaberá tak veľa miesta. Bábika nie je súčasťou produktu. Rozmery kočíka sú 74*39*63 cm, pričom celková výška rúčok je 63 cm a dĺžka kočíka 74 cm.

Kuchynka Tefal Studio XL Smoby elektronická so zvukmi, s jedálňou a chladničkou fialovo-strieborná

Kuchynka Tefal Studio XL v odtieni kráľovskej fialovej farby v kombinácii so šedou a bielou zapôsobí na každé dieťa už od 3 rokov. Jej výška je 100 cm a je prístupná zo všetkých strán. To je výhodná vlastnosť pre viacero detí, ktoré tak využijú kuchynku naplno. Kuchynka je vhodná pre chlapcov aj dievčatá. Elektronická kuchynka vydáva realistické zvuky a má magické funkcie, ktoré ocení každý malý kuchár či kuchárka. V magickom hrnci sa po položení na sporák uvaria cestoviny.

Kuchynka obsahuje zabudovaný espresso kávovar s kapsulami rôznych príchutí. Pod ním sa nachádza automat na sódu. Panvica má kreatívne vyhotovenie a je prispôsobená na hádzanie placiek, tak ako to robí pravý majster kuchár. Detská kuchynka má rúru na pečenie a umývačku riadu s otvárateľnými dvierkami. Kuchynka tiež disponuje chladničkou na uloženie potravín a skrinku na doplnky a kuchynské náradie. Medzi doplnky kuchynky patria tanieriky s príbormi, kuchynské náradie, poháre na sódu a šálky na kávu, kapsule do kávovaru, z jednej strany opečené potraviny, placka, čarovné cestoviny, panvica na vyhadzovanie placky, mlieko, cereálie cestoviny a cookies polotovary, ako aj stojan na riady do umývačky riadu, soľnička a korenička.

Kuchynka Smoby Tefal Studio XL má množstvo úložného priestoru a jedáleň na servírovanie jedál. Kuchynka funguje na 1 x AA batériu, ktorá je v balení. Pracovná doska obsahuje drez na umývanie riadov, sporák s dvoma elektrickými platničkami a pracovnou doskou na prípravu jedál. Sporák pri varení vydáva realistické zvuky a sódovač pri dávkovaní sódy vydáva zvuk Cric Cric. K doplnkom kuchynky patrí magický hrniec s pokrievkou. Táto nádherná detská kuchynka s originálnym a unikátnym dizajnom a 36 doplnkami má množstvo funkcií, ktoré hru detí robia nezabudnuteľnou.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery74*39*63 cm
Celková výška63 cm
Rozmery balenia32*19*53 cm
Celková dĺžka74 cm
Výška rúčky63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné