Set športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi&Quinny Jogger Smoby polohovateľný so strieškou a domček pre bábiku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center

Popis produktu

Set športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny a domček pre bábiku Violette je fantastická súprava hračiek, ktorá zaujme každé dievčatko od 3 rokov. Hračky v sete spolu farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú všestranne rozvíjať vaše deti, hrou na povolania si zlepšujú komunikačné a jazykové schopnosti, približujú sa svetu dospelých. Sada hračiek je v ponuke za zníženú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Francúzsky Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a originálny dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí.

Športový kočík Trio Pastel Maxi Cosi & Quinny Jogger Smoby polohovateľný so strieškou a gumenými kolesami

Športový kočík Trio Pastel Maxi-Cosi & Quinny je moderný a praktický športový kočíka-bugina, vhodný pre bábiku s veľkosťou 32 - 42 cm. Nádhernému kočíku v ružových, pastelových farbách, sa potešia dievčatká od 3 rokov, ktoré si doň položia bábiku a zafixujú si ju s ochranným pásom. Trojkolesový kočík je vyrobený z pevnej kovovej konštrukcie v kombinácii s plastom, je ľahký a zároveň stabilný. Dievčatkám sa bude s kočíkom veľmi ľahko manipulovať, kvalitné gumené kolieska zaručia tichý chod a predné koliesko je navyše vybavené aj blatníkom. Sedadlo pre bábiku je polohovateľné, takže si ho dievčatká rýchlo prispôsobia svojím potrebám.

Detský kočík bugina pre bábiku Trio Pastel je pohodlný, a plastové sedadlo je potiahnuté špeciálnym textilom s bezpečnostným pásom. Strieška na kočíku ochráni bábiku pred slnečnými lúčmi a úložný priestor dievčatko využije na doplnky k bábike. Kočík sa jednoduchým spôsobom dá poskladať a vziať kamkoľvek so sebou. Nezaberá tak veľa miesta. Bábika nie je súčasťou produktu. Rozmery kočíka sú 74*39*63 cm, pričom celková výška rúčok je 63 cm a dĺžka kočíka 74 cm.

Domček pre bábiku Violette Baby Nurse Large Doll's Play Center Smoby

Domček pre bábiku Violette z edície Baby Nurse je skvelá hračka, ktorá je vhodná pre dievčatá od 3 rokov. Herný komplex v krásnych odtieňoch ružovej pozostáva z 3 hracích častí, ktoré sú určené pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Hlavnú, stredovú časť domčeka tvorí kúpeľňa s ružovou vaničkou so sprchou a prebaľovacím pultom s moderným vzorom. Zadnú stenu tvorí fotorámik, ozdobený srdiečkami, do ktorého si dievčatko môže dať svoju fotografiu s bábikou. V sade čaká na dieťa až 23 doplnkov.

Ľavé krídlo pozostáva z kuchynskej časti, v ktorej je jedálenská stolička s pultíkom, drez, varná doska a v spodnej časti je umiestnená mikrovlnná rúra, v ktorej malé mamičky rýchlo ohrejú bábikám jedlo. V pravom krídle sa nachádza spáľňa s pohodlnou postieľkou, nad ktorou je kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Nočná lampička za hlavičkou bábiky vydáva v noci príjemné a nerušivé fosforeskujúce svetlo. Postieľka sa dá v prípade potreby od domčeka odpojiť a dieťa si môže dať postieľku s bábikou pri svoju vlastnú a spať tak spolu. 

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery74*39*63 cm
Celková výška63 cm
Rozmery balenia32*19*53 cm
Celková dĺžka74 cm
Výška rúčky63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,6 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné