Set kočík trojkombinácia Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby a autosedačka

Popis produktu

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3v1 s autosedačkou z obľúbenej edície Maxi Cosi&Quinny predstavujú vynikajúcu sadu hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s bábikami. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, zútulnia každú detskú izbičku. Starostlivé deti sa zahrajú na rodičov, pričom si môžu obľúbenú bábiku vziať na prechádzky v kočíku, takisto si ju môžu vziať aj do auta v praktickej autosedačke s bezpečnostným pásom. Hra na mamičky je vďaka tomu realistickejšia a deti sa približujú svetu dospelých. Rozvíjajú si komunikačné schopnosti, logické myslenie a rýchlejšie si vytvárajú sociálne vzťahy.

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3in1 Maxi Cosi&Quinny Smoby hlboký a športový a prenosná postieľka pre 42 cm bábiku

Kočík trojkombinácia Powder Pink 3v1 z edície Maxi Cosi&Quinny od francúzskeho Smoby je skvelý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Kočík sa dá poskladať na 3 rôzne spôsoby - tradičný hlboký kočík, športový kočík - bugina alebo sa dá využiť ako praktická prenosná postieľka pre bábiku. Kočík pre bábiku je vyhotovený v jemnom ružovom vyhotovení, pôsobí elegantne a nadčasovo, zaujme deti na prvý pohľad. Pevná a stabilná kovová konštrukcia kočíka v kombinácii s odolným plastovým materiálom ponúka deťom pri jazde s bábikou tie najlepšie jazdné vlastnosti, ktoré umocňujú aj tiché gumené kolieska. Predné kolieska sú otočné o 360° pre jednoduchšie manévrovanie do strán. Ergonomicky tvarovaná rukoväť je vo výške 66 cm.

Športová časť vaničky sa dá jednoducho zložiť do vodorovnej polohy, napojiť na ňu hlbokú vaničku a kočík sa rýchlo premení na klasický hlboký kočík so strieškou. Pod sedadlom sa nachádza úložný priestor, do ktoré si deti odložia všetky doplnky a príslušenstvo k bábike. Hlboká časť vaničky sa dá samostatne používať ako prenosná postieľka pre bábiku, vo vrchnej časti striešky je umiestnená rukoväť, ktorá dieťaťu umožňuje jednoduché prenášanie. Pri jazde v športovom kočík je bábika chránená aj bezpečnostným pásom. Kočík je vhodný pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Bábika nie je súčasťou balenia.

Autosedačka Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby pre 42 cm bábiku s úložným priestorom a bezpečnostným pásom

Autosedačka pre bábiku Powder Pink zo série Maxi Cosi&Quinny od francúzskeho výrobcu Smoby je praktický cestovný doplnok pre bábiku s maximálnou výškou 42 cm. Autosedačka je vyhotovená v krásnej ružovej farbe, takže si ju obľúbia všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré rady cestujú so svojou obľúbenou bábikou. Plastové sedadlo je pokryté prvotriednym textilom a vďaka bezpečnostnému pásu sedí bábika bezpečne a pohodlne. V zadnej časti sedadla sa nachádza praktický úložný priestor a polohovateľná ergonomicky tvarovaná rukoväť sa plne prispôsobí potrebám vášho dieťaťa. Bábika nie je súčasťou balenia.

Hra s bábikou bude vďaka originálnej autosedačke Powder Pink ešte realistickejšia. Dievčatká môžu svoju bábiku zobrať so sebou na cesty, návštevy a výlety a počas jazdy autom bude sedieť v bezpečí. Rozmery autosedačky sú 31*48*37 cm. Vďaka nízkej váhe iba 0,9 kg sa jednoducho prenáša. Dievčatká sa rady hrajú na mamičky, starajú sa o bábiky ako o vlastné deti. Napodobňovaním života dospelých a hrou na mamičky sa deti najskôr naučia, ako sa orientovať v reálnom svete. Na čistenie textílie odporúčame používať ľahko navlhčenú handričku.

Smoby je skúsený francúzsky výrobca hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery52*39*66 cm
Celková výška66 cm
Rozmery balenia34*20*53 cm
Celková dĺžka52 cm
Výška rúčky66 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbaružová
Vhodné pre bábiku32 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.