Set kamión s autíčkom Cars 3 Mack Truck Smoby elektronické a kufrík s náradím a so skladacím autíčkom

Popis produktu

Pre malých závodníkov a majstrov remeselníkov máme v ponuke skvelé sety hračiek, s ktorými sa zabavia počas dlhých zimných večerov. Set kamión s autíčkom Mack Truck Smoby elektronický a kufrík s náradím a autíčkom je vhodný pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú s autíčkami. Set hračiek za zvýhodnenú cenu poteší nielen deti, ale aj ich rodičov vďaka rozumnej cene a vysokej kvalite hračiek a doplnkov. Hračky v sete spolu krásne ladia v červeno-čiernej kombinácii a sú vhodným doplnkom do detskej izbičky. Dieťa si pri hre rozvíja svoje zručnosti a schopnosti, pričom môže k hre prizvať aj svojich súrodencov a kamarátov.

Detský kamión Autá 3 Mack Truck Smoby elektronický so svetlom a zvukom, skladacím autíčkom a 2 náradia

Kamión Mac Truck a autíčko McQueen Cars 3 od prvotriednej spoločnosti Smoby je sada dvoch dopravných prostriedkov z modernej animovanej rozprávky Autá 3 vhodná pre všetky deti od 3 rokov, najmä chlapcov. Originálny kamión so svetelnými a zvukovými efektmi sa dá otvoriť na bočných stranách a vďaka tejto úprave sa vytvorí krásny box pre autíčko McQueen pred pretekmi. V zadnej časti má spúšťaciu rampu, aby závodné autíčko mohlo zísť na cestu aj v počas jazdy. Kamión poskytne dieťaťu rôzne elektronické funkcie ako simulácie nárazov, tlačidlo na štart či benzínová pumpa. Na ľavej strane karosérie detského kamióna dieťa objaví 2 kusy náradia, s ktorými sa môže ihneď pustiť do práce. Pravá strana zase obsahuje čerpaciu stanicu, kde si malý pretekár doplní benzín. Kamión sa dá tiež chytiť ako kufrík, vďaka rúčke na uchopenie. Chlapci ho teda môžu ľahko prenášať kamkoľvek. Súprava autíčok je ideálny darček pre všetkých chlapcov, ktorí majú radi rýchle autá, preteky a hodiny plné zábavy. Funguje na 2 AA/LR6 batérie, ktoré sú súčasťou balenia.

Kufrík s autom Flash McQueen Cars XRS Smoby a pracovným náradim a 23 doplnkov

Kufrík s náradím a skladacím autíčkom McQueen od francúzskej spoločnosti Smoby je ideálna hračka pre každého malého automechanika. Praktická sada kufríka so skladacím autíčkom a náhradnými dielmi prichádza s motívom populárnej animovanej rozprávky Autá. Hračka je vhodná najmä pre chlapcov od 3 rokov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a pracovným náradím. Celý kufrík sa nesie v duchu známej rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárna a hneď si ho zamilujú. S touto hračkou bude z dieťaťa malý automechanik, ktorý si poskladá svoje vlastné autíčko.

Kufrík obsahuje pracovné náradie, autíčko McQueen na poskladanie a náhradné diely na servis autíčka. Je vyhotovený v peknej červenej a čiernej farebnej kombinácii. Náradie je vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je pevný a odolný. Náradie je zároveň vytvarované tak, aby ho malé dieťa vedelo s istotou a správne uchopiť a hrať sa s ním. Do kufríka si môže malý automechanik uložiť náhradné diely a náradie a všetky veci bude mať stále pri sebe. S celou hračkárskou sadou s motívom rozprávky Autá 3, ale aj s poskladaným autíčkom si chlapci užijú kopec zábavy.

Francúzska spoločnosť Smoby je známa produkciou kvalitných a moderných detských hračiek, ktoré sa vyznačujú jemným povrchom a zaoblenými hranami. Hračky od výrobcu Smoby sú testované počas celého procesu výroby a spĺňajú prísne bezpečnostné štandardy. Hračky od Smoby sú zárukou originálneho francúzskeho dizajnu, ktorý si obľúbili deti po celom svete.

Doprava 79

Technické parametre

Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.