Set Interaktívna hra Clever Cubes Smart Smoby a balančný kužel s vankúšom Cosy

Popis produktu

Interaktívna hra Clever Cubes a balančný kužeľ s vankúšom Cosy je perfektný set hračiek, ktoré hravým spôsobom všestranne rozvíjajú najmenších chlapcov aj dievčatká. Sadu ponúkame za zníženú cenu, takže poteší nielen deti, ale aj rodičov, ktorí výrazne ušetria. Hračky v sete spolu farebne a dizajnovo ladia, vydržia deťom dlhé roky, pričom podporujú logické myslenie, kognitívne schopnosti a pohybové zručnosti. Hračky od francúzskeho Smoby a nemeckého BIG v sebe spájajú moderný dizajn, najvyššiu kvalitu a funkčnosť.

Interaktívna hra Clever Cubes Smart Smoby s 3 hrami farby a čísla

Interaktívna hra s kockami Clever Cubes z edície Smart od renomovaných francúzskych dizajnérov Smoby prinesie vášmu dieťaťu od 24 mesiacov veľa radosti a zábavy. Inteligentná hra s kockami využíva elektronický snímací senzor v tvare pera, s ktorým učí dieťa správne rozpoznávať farby a čísla. Balenie obsahuje rôznofarebných kociek, ktoré sú označené číslami a obrázkami. Hra so zvukovými efektmi ponúka 3 herné varianty, s ktorými si budú deti rozvíjať kognitívne a motorické zručnosti.

Herné varianty:

  • rozpoznávanie farieb - deti sa učia správne rozlišovať jednotlivé farby
  • rozpoznávanie čísiel - dieťa sa učí jednotlivé číslice, trénuje si pamäť a koncentráciu
  • voľný režim - dieťa sa hrá voľne s kockami, môže si z nich poskladať vežu

Balančný kužel s vankúšom Cosy BIG hojdačka-šmykľavka-preliezka-pieskovisko-bazén od 12 mes

Balančný kužeľ s vankúšom Cosy je moderná a originálna multifunkčná hračka od špičkového nemeckého výrobcu BIG a je vhodná pre chlapcov a dievčatká už od 12 mesiacov. Hlavná výhoda balančného kužeľa spočíva v správnom rozvíjaní detskej motoriky a rovnováhy jednoduchým a prirodzeným spôsobom. Kužeľ je špeciálne tvarovaný tak, že sa v ňom detičky cítia bezpečne, pripomína im náruč rodičov. Balančný kužeľ deťom umožňuje hojdanie sa, kolísanietočenie, môžu sa v ňom hrať s hračkami alebo ho obrátia hore dnom a využijú kužeľ ako sedadlo alebo šmykľavku.

Detský kužeľ sa dá využiť v interiéri aj exteriéri - poslúži ako bazénikpieskovisko alebo preliezačka. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Deti si rýchlo osvoja správne držanie tela, vypestujú si zmysel pre udržiavanie stability a rovnováhy, precvičia a spevnia si svalstvo na rukách aj nohách. S balančným kužeľom BIG sa u detí taktiež rozvíja obratnosť presnosť, lepšie vnímajú priestor a fyzikálne zákony - sú oveľa vnímavejšie. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Použité farby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre najmenších. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery23*22*11 cm
Rozmery balenia28*7*30 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,45 kg
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 not included
Farbašedá
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.