Set hrazda Arch Cotoons Smoby 2v1 elektronická a svietiaci mesiačik a hviezdička

Popis produktu

Detské hračky nemusia byť len nudné. Príkladom toho je aj set hračiek Smoby, ktorý obsahuje detskú hrazdu a svietiaci mesiačik s hviezdičkou z kolekcie Cotoons. Hračky pre detičky od 3 mesiacov potešia aj rodičov, pretože ich teraz môžete mať za zvýhodnenú cenu. Celý set hračiek sa krásne dizajnovo dopĺňa a celé roky nestráca na kvalite.

Detská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby elektronická s futbalom a basketbalom od 3 mesiacov

Detská hrazda 2v1 Arch Cotoons Smoby je úžasná elektronická detská hrazda so svetlom a zvukom, ktorá zároveň rastie s vašim dieťaťom. Táto krásna hračka pre najmenších má motív hrdinov seriálu Cotoons, ktorý poznajú deti na celom svete. Hrazda je hračka 2v1 a jej celková výška je 53 cm. Hrazda Arch Smoby zabaví deti už od 3 mesiacov. Na detskej hrazde je zavesené zrkadielko, s ktorým môže bábätko hýbať a sledovať svoj odraz, ktorý ho stále zaujme.

Dieťa má ďalej k dispozícii šuštiaci obláčik s visiacimi stužkami, ktorý svojím šušťaním zaujme pozornosť dieťaťa. V strede hrazdy sa nachádza sympatická figúrka Cotoons žabka Wabap, ktorá bude bábätko strážiť. Detská hrazda sa dá zmeniť na basketbalové ihrisko a dieťa si môže skúšať svoje sily, aby trafilo do basketbalového koša priloženú loptičku. Za každý správny zásah odmení detská hrazda dieťatko zvukovým a svetelným efektom.

Svietiaci mesiačik a hviezdička Cotoons Smoby pre najmenších biely

Smoby Cotoons je súprava nočných svetelných a hudobných dekorácií pre detičky - hviezdička nad postieľku a svietiaci mesiačik pre bábätko. Sú určené pre najmenšie bábätká od 0 mesiacov. Hviezdička a mesiačik pre deti hrajú príjemné melódie, ktoré dieťatko upútajú a zabavia na dlhšiu dobu. Hračka pre dojčatá, hviezdička nad postieľku, svieti a hrá príjemnú hudbu pre malé detičky, ktorá dotvára atmosféru.

Hviezdička aj mesiačik pre bábätko sú dizajnovo pekné. Hviezdička pre deti je biela s modrým uchytením a modrou hviezdičkou na konci špagátiku, ktorým sa naťahuje. Hviezdička pre deti je ozdobená farebným obrázkom chrobáčikov Chowing. Hviezdička pre deti sa zapína natiahnutím špagátiku z jej spodku - automaticky sa vypne, keď sa špagátik celý navinie dovnútra. Hrajúca hviezdička funguje na AA/LR6 batérie.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79
Technické parametre
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...