Set hračiek odrážadlo Sport Bike BIG a semafor a kužele BIG

Popis produktu

Hľadáte skvelý set hračiek pre vaše dieťatko, ktoré ho poteší hneď dvakrát? Odrážadlo motorka BIG so semafórom a kužeľami na cesty poteší každé dieťa od 18 mesiacov. Vydajte sa na dobrodružnú cestu na odrážadle a naučte deti pravidlá cestnej premávky. Set hračiek je zároveň cenovo výhodnejší ako kúpa samostatných hračiek takže potešíte nielen deti ale i vašu peňaženku. Urobte im radosť už dnes.

Odrážadlo motorka Sport Bike BIG s elektronickým klaksónom od 18 mesiacov 

Detská motorka Sport Bike je fantastické odrážadlo pre deti od 18 mesiacov s tým najmodernejším dizajnom. Má nádherné čierno-oranžové sfarbenie, do ktorého sa zamiluje každý malý jazdec. Vynikajúcim doplnkom motorky je elektronický zvukový modul, ktorý funguje na 1 gombíkovú batériu (CR2032). Testovacia batéria je súčasťou balenia, je potrebné čo najskôr ju vymeniť. Elektronický klaksón vydáva zvuky zapnutého motora, trúbenia a zvyšovania rýchlosti. Výborne podčiarkuje realistický dizajn detskej motorky. Detská motorka má nosnosť 25 kg a je prispôsobená na jazdu v interiéri a exteriéri. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Deťom sa sedí veľmi pohodlne a budú na ňom jazdiť aj dlhé hodiny.

Odrážadlo v tvare motorky je vyrobené z kvalitných plastových materiálov. Konštrukcia odrážadla je maximálne prispôsobená potrebám najmenších detí. Riadidlá sa dajú ľahko uchopiť, sedadlo je veľmi pohodlné. Deti si pri jazde na motorke trénujú svoj zmysel pre rovnováhu tým najzábavnejším spôsobom. Pomáhajú im pri tom široké kolesá z kvalitnej gumy, ktoré umožňujú hladkú a tichú jazdu. Tiež sa posilňuje svalstvo na nohách a jemná motorika detí. Perfektný ergonomický tvar a nízke ťažisko odrážadla zvyšujú stabilitu motorky, aby nedošlo k prevráteniu ani pri rýchlejšej jazde. Rozmery motorky sú 63*35*36 cm. Výška sedadla je 29 cm.

Detský semafor BIG čierny

Detský semafor BIG v čiernom prevedení naučí deti základom cestnej premávky. Semafor automaticky mení farby každých 30 sekúnd a poskytne deťom veľa novej a nepoznanej zábavy, keď budú svoju jazdu na odrážadle alebo trojkolke usmerňovať podľa pokynov semafora. Semafor má robustnú konštrukciu, aby vydržal nešetrné detské zaobchádzanie. Výška semaforu je 71 cm.

Pre dosiahnutia maximálnej stability sa dá základňa semafora naplniť vodou alebo pieskom, takže sa nemôže prevrátiť. Detský semafor funguje na tri AA batérie. Ak v zápale hry malí vodiči zabudnú semafor vypnúť, kvôli úspore energie po hodine prevádzky automaticky zhasne. Hrany semafora sú oblé, takže ani pri malej kolízii si dieťa nárazom neublíži. Farby semafora sú chránené ÚV stabilizátormi, aby vydržali celé roky ako nové. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Detské cestné kužele BIG 4 diely od 12 mesiacov

Detské cestné kužele BIG v sete štyroch kusov sú prevedené v autentickej červeno-bielej kombinácii a poskytnú deťom veľa zábavy pri jazde na odrážadle. Cestné kužele BIG môže dieťa obchádzať a cibriť si tak motorické zručnosti. Pri hre môžu poslúžiť ako policajné uzávery, na obchádzanie prekážok alebo jazda okolo kužeľov môže byť súčasťou zloženia "vodičských skúšok" na odrážadlo. Veľké kužele s výškou 26 cm sú z pružného plastu, takže vydržia veľa zrážok bez poškodenia.

Krásne jasné farby detských cestných kužeľov sú chránené UV stabilizátormi, aby ich slnko časom nezničilo. Použité, zdravotné neškodné materiály sú recyklovateľné, takže nezaťažujú životné prostredie. Aplikované výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu. Všetky hrany kužeľov sú oblé, čím sa minimalizuje riziko úrazu. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery63*35*46 cm
Celková výška46 cm
Celková dĺžka63 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,7 kg
Nosnosť25 kg
PoznámkaBattery: 1 x CR2032
Farbačierna
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné