Výrobca: Smoby Kategória: Hracie centrá Kód: SM310059-17
488,99 €
314,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek pre deti tvorí krásne športové hracie centrum Fun Center s multifunkčným využitím od Smoby, vodný klaun od BIG a súprava hier od Écoiffier. Hračky sa výborne dopĺňajú, vytvoríte s nimi dokonalý hrací priestor plný zábavných hier v záhrade alebo na dvore. Majú široké využitie pri všelijakých detských hrách, pri ktorých sa nekladú medze fantázii ani kreativite. Setu neodoláte hlavne kvôli jeho lákavej zvýhodnenej cene, vďaka ktorej nielen získate 3 zábavné hračky, ale pri nakupovaní ešte aj ušetríte.

Hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou dĺžka 150 cm a basketbalovým košom od 2 rokov

Športové centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex hier na dvor alebo do záhrady, ktorý obsahuje detskú šmykľavku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš, preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom. Už nikdy sa vaše deti na záhrade či na dvore nebudú nudiť. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm. Je to výborná súčasť detského zábavného centra, s ktorou sa deti zahrajú dlhý čas. Má krásne oranžovo-zelené sfarbenie. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo hore. Výška podlažia medzi šmykľavkou a rebríkom je 72 cm. Hracie centrum obsahuje anti UV filter, ktorý chráni farby pred vyblednutím.

Na boku zábavného centra sa nachádza stôl s lavičkami, pri ktorom si deti môžu urobiť vlastný piknik, kresliť si na ňom alebo si pri ňom iba tak posedieť s kamarátmi. Rozmery stola sú 55*33 cm a lavičky sú vysoké 26 cm, široké 16 cm. Ďalšou časťou hračky do záhrady sú: basketbalový kôš a futbalová bránka pre malých športovcov. Basketbalový kôš sa dá nastaviť do 2 rôznych výšok. Zároveň je to detský domček s veľkými oknami a polovičnými dvierkami. Domček je chránený pred vplyvmi počasia strieškou. Je dostatočne priestranný, zahrá sa v ňom veľmi pohodlne viacero detí. Výška detskej športovej veže je 176 cm. Rozmery športovej veže Fun Center sú 284*203*176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Striekajúci klaun pre deti BIG

BIG striekací vodný klaun je osviežujúca veselá hračka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Prečo osviežujúcarainbow-loom-hacik-original-20010 Tento komický detský klaun s guľatým červeným nosom a zeleno-modrými očami má totiž v rukáve skvelý trik, ktorý sa určite zapáči nielen najmenším, ale aj ockom a mamičkám. Po napojení striekajúceho vodného klauna na bežnú záhradnú hadicu, jeho čiapka vyletí do výšky 4 m, resp. do výšky v závislosti od tlaku vody. Už počas stúpania sa čiapka klauna začne točiť a tak malým nezbedníkom poskytne v letných, častokrát neznesiteľných, horúčavách chladné osvieženie. Plast, z ktorého je vodný klaun vyrobený obsahuje UV filter.

V letných zábavkách BIG vodnému klaunovi nezabráni ani nerovný povrch v záhrade, pretože ventil na jeho hlave sa dá manuálne upraviť, aby voda po spustení striekala priamo hore a klaun pre deti tak môže spustiť očakávanú sprchu. Keďže klaun hýri farbami, každé dieťa sa pri ňom po vyčerpávajúcich prázdninových hrách veľmi rado osvieži a stane sa jeho každodenným spoločníkom. Rodičia budú možno svojim najmenším závidieť toto skvelé a zábavné osvieženie, ale to naozaj nebude potrebné, lebo klaunova čapica vyletí do takej výšky ako chceme, preto sa pri ňom môžu v lete zabaviť malí aj veľkí.

Športový set 7 hier Jardin&Saisons Écoiffier

Écoiffier súprava športových hier Jardin&Saisons je krásna a zábavná hračka vhodná pre deti od 3 rokov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry kolky, rybičkygolfpólo, loptičky v poháriku a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť vonku, ale aj vo vnútri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky. Detské hry na von sú nadčasové, budú sa páčiť viacerým generáciám. Manipuláciou s hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Taktiež sa deti učia dodržiavať pravidlá, učia sa ako spolupracovať aj súťažiť.

Smoby a Écoiffier francúzski výrobcovia, ktorí produkujú jedinečné plastové hračky pre deti. Plast je jemný k detským rúčkam, je zamatovo jemný. BIG je nemecký výrobca, ktorý rovnako vyrába kvalitné plastové hračky pre deti všetkých vekových kategórií. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri veselých hrách v bezpečí. Spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Na hračky BIG je poskytnutá nadštandardná záruka 3 roky. Multifunkčné hracie centrum Fun Center, vodný klaun a súprava športových hier sú vyrobené s citom pre detail a z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí. Zakúpte vašim deťom túto jedinečnú súpravu hračiek na hry vonku a máte zaručené, že budú mať viac pohybu, budú posilňovať svalstvo končatín, utužovať priateľstvá a vždy sa zabavia.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...