Výrobca: Smoby Kategória: Hracie centrá Kód: SM310059-11
529,59 €
349,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek Smoby v sebe zahŕňa fantastické hracie centrum s futbalovou bránkou, basketbalovým košom a šmykľavkou, traktor s vlečkou a kruhy na hádzanie so stojanom. Hračky sa výborne dopĺňajú, vytvoríte s nimi dokonalý hrací priestor plný zábavných hier v záhrade alebo na dvore. Majú široké využitie pri všelijakých detských hrách, pri ktorých sa nekladú medze fantázii ani kreativite. Pochádzajú od francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier, ktorí sú zárukou originality, kvality a bezpečnosti, ktorá na trhu nemá konkurenciu. Setu neodoláte hlavne kvôli výbornej zvýhodnenej cene, vďaka ktorej nielen získate 3 krásne hračky naraz, ale pri nakupovaní ešte aj ušetríte.

Hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou dĺžka 150 cm a basketbalovým košom od 2 rokov

Športové centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex hier na dvor alebo do záhrady, ktorý obsahuje detskú šmykľavku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš, preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom. Už nikdy sa vaše deti na záhrade či na dvore nebudú nudiť. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm. Je to výborná súčasť detského zábavného centra, s ktorou sa deti zahrajú dlhý čas. Má krásne oranžovo-zelené sfarbenie. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo hore. Výška podlažia medzi šmykľavkou a rebríkom je 72 cm.

Na boku zábavného centra sa nachádza stôl s lavičkami, pri ktorom si deti môžu urobiť vlastný piknik, kresliť si na ňom alebo si pri ňom iba tak posedieť s kamarátmi. Rozmery stola sú 55*33 cm a lavičky sú vysoké 26 cm, široké 16 cm. Ďalšou časťou hračky do záhrady sú: basketbalový kôš a futbalová bránka pre malých športovcov. Basketbalový kôš sa dá nastaviť do 2 rôznych výšok. Zároveň je to detský domček s veľkými oknami a polovičnými dvierkami. Domček je chránený pred vplyvmi počasia strieškou. Je dostatočne priestranný, zahrá sa v ňom veľmi pohodlne viacero detí. Výška detskej športovej veže je 176 cm. Rozmery športovej veže Fun Center sú 284*203*176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Detský traktor Claas GM Smoby s prívesom zelený

Smoby detský traktor Claas GM je originálna detská hračka na hru vonku, ktorá je vhodná pre deti od 3 rokov. Detský šliapací traktor má otváraciu kapotu, ako naozajstný traktor. Je ladený v zelenej farbe, vzadu je praktický príves na hračky alebo iné pomôcky pre malých šoférov. Vlečka na traktore má 2 kolieska, dá sa odpojiť. Výška sedacej plochy je 37 cm, dieťa teda nesedí príliš vysoko. Pohodlné sedadlo sa dá nastaviť podľa potrieb dieťaťa. Dieťatko tak na svojom traktore sedí veľmi pohodlne a bezpečne, zabaví sa s ním dlhé hodiny. Môže jazdiť po záhrade, ihrisku alebo na prechádzkach s rodičmi a zábavne tak tráviť čas na čerstvom vzduchu. 

Kolesá traktora sú ovládané volantom, ktorý sa dá otáčať. Je to jedinečná hračka s realistickým dizajnom, ktorý obľubujú všetky deti. Detský traktor má pevnú konštrukciu, je vyrobený z kvalitných materiálov. Má dĺžku 136 cm, výšku 56 cm a šírku 45 cm. Má reťazový pohon, jazdí veľmi hladko. Je to ideálna hračka pre všetkých malých chlapcov, ktorí sa nemôžu dočkať kedy vyrastú a budú môcť jazdiť na vlastnom aute. Prostredníctvom traktora sa rozvíjajú pohybové a motorické zručnosti dieťaťa. Šliapací traktor pre deti poskytuje mnoho možností na hru, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou aj vášho chlapčeka. Traktor pre deti má nosnosť 30 kg.

Kruhy na hádzanie Écoiffier so stojanom od 18 mesiacov

Kruhy na hádzanie pre deti sú od francúzskeho výrobcu Écoiffier. Stojan má päť stĺpikov (terčov), fialovo-červenú farbu, je vyrobený z kvalitného plastu a veľmi ľahko sa rozkladá a skladá. Jeho rozmery sú 41*14,5*13 cm. Detské kruhy na hádzanie sú rôznych pekných farieb, sú dobre vyvážené a dobre sa s nimi hádže. Táto zábavná súprava detských kruhov na hádzanie je vhodná ako aj do bytu, tak aj von. Detičkám precvičuje ich presnosť a odhad vzdialeností. Hru sa môže hrať jedno a viac detí. Hračka je vhodná pre deti od 18 mesiacov.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý produkuje detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Plast je jemný k detským rúčkam, je príjemný na dotyk. Ďalší kvalitný výrobca z Francúzska je Écoiffier. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri veselých hrách v bezpečí. Spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky Smoby obsahujú anti UV filter, ktorý chráni hračky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Multifunkčné hracie centrum, detský traktor s prívesom a kruhy na hádzanie sú inšpirované najnovšími trendmi, sú vyrobené s citom pre detail a z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí. Zakúpte vašim deťom túto jedinečnú súpravu hračiek do záhrady a máte zaručené, že budú mať viac pohybu, budú posilňovať svalstvo končatín, utužovať priateľstvá a vždy sa zabavia.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...