Set hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou dlhou 150 cm a odrážadlo Rider s návlekmi na topánky od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek pre deti tvorí úžasné zábavné centrum od Smoby a vlniace odrážadlo Rider s návlekmi od BIG. Hračky sa výborne dopĺňajú, vytvoríte s nimi dokonalý hrací priestor plný zábavných hier v záhrade alebo na dvore, s odrážadlom sa deti zahrajú aj v interiéri. Majú široké využitie pri všelijakých detských hrách, pri ktorých sa nekladú medze fantázii ani kreativite. Pochádzajú od európskych výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú zárukou originality, kvality a bezpečnosti, ktorá na trhu nemá konkurenciu. Setu neodoláte hlavne kvôli výbornej zvýhodnenej cene, vďaka ktorej nielen získate 2 krásne hračky naraz, ale pri nákupe ešte aj ušetríte.

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou, basketbalom, futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Multisport Fun Centrum od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je originálny doplnok do záhrady či na dvor a je vhodné pre chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Hracie centrum v sebe obsahuje celý komplex hier do záhrady: šmykľavkubasketbalový kôšfutbalovú bránulezeckú stenu, rebrík a piknikový stolík. Centrum pre deti je kombinované s detským domčekom, do ktorého sa dá vchádzať polovičnými dverami s poštovou schránkou, cez ktorú si môžu posielať rôzne obrázky a odkazy

Detská šmykľavka dĺžku 150 cm. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo nahor. Rebrík je multifunkčný, po jeho otočení dieťa získa lezeckú stenu s pevnými výstupkami, ktoré preveria jeho šikovnosť a zručnosť. Plošina na hracom centre je taktiež multifunkčná, po jej otočení sa dieťa ocitne na vlniacom sa povrchu, na ktorom sa učí udržiavať rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domčekom sa nachádza piknikový stôl s lavicami. Pre malých športovcov má detské centrum pripravený basketbalový kôš vo výške 176 cm s nastaviteľnou výškou. Rozmery tohto odolného a stabilného hracieho centra Smoby sú 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Celková nosnosť je až 150 kg (plošina nosnosť 100 kg, šmykľavka 50 kg). 

Odrážadlo vlniace Rider BIG s gumenými kolesami a návleky na topánky zelené od 18 mes

Odrážadlo Rider Big je nadčasové detské odrážadlo v zelenom vyhotovení, ktoré poteší chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Toto originálne odrážadlo ponúka malým pretekárom efekt vlnenia, vďaka ktorému sa jazda a nakláňanie do zákrut stane pre dieťa skutočným pôžitkom. Predný, pohyblivý kĺb na kolieskach umožňuje dieťaťu nakláňať rúčky v smere jazdy, bez straty stability a rovnováhy. Odrážadlo má nosnosť 25 kg a je prispôsobené na jazdu v interiéri a exteriéri. Odrážadlo v tvare motorky je vyrobené z kvalitných plastových materiálov a ako doplnok k odrážadlu slúžia návleky na topánky, veľkosť 21-27, takže sa rodičia nemusia obávať o detské topánočky.

Konštrukcia odrážadla je maximálne prispôsobená potrebám najmenších detí. Detské odrážadlo má štyri gumené kolieska, pričom predné dve majú na rozdiel od štandardných odrážadiel kyvadlovú nápravu. Vďaka kyvadlovej náprave sa dieťa môže točiť na malom priestore a bezpečne obchádzať rohy. Detské odrážadlo - motorka Rider má vynikajúcu ergonómiu a vďaka kvalitným kolieskam perfektne sedí na ceste. Riadidlá sa dajú ľahko uchopiť, umožňujú  jednoduchú manipuláciu. Odnímateľné sedadlo je veľmi pohodlné a ergonomické. Po vybratí sa dá jednoducho umyť, takže budú deti sedieť vždy na čistom. Odrážadlo rozvíja u detí pohybové zručnosti, motoriku, posilňujú si postreh aj reflexy, podporuje rozvoj bedrových kĺbov. Rozmery odrážadla sú 59*28*41 cm. 

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý produkuje detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Plast je jemný k detským rúčkam, je príjemný na dotyk. BIG je nemecký výrobca, ktorý rovnako vyrába kvalitné plastové hračky pre deti všetkých vekových kategórií. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri veselých hrách v bezpečí. Spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky Smoby obsahujú anti UV filter, ktorý chráni hračky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné