Výrobca: Smoby Kategória: Hracie centrá Kód: SM310059-13
489,99 €
314,99
Množstvo:
Tovar skladom
Doprava zadarmo
Do zoznamu prianí Odporučiť
Popis produktu

Set hračiek pre deti tvorí úžasné zábavné centrum s futbalovou bránkou, basketbalovým košom a šmykľavkou od Smoby a odrážadlo na 4 kolieskach od BIG. Hračky sa výborne dopĺňajú, vytvoríte s nimi dokonalý hrací priestor plný zábavných hier v záhrade alebo na dvore, s odrážadlom sa deti zahrajú aj v interiéri. Majú široké využitie pri všelijakých detských hrách, pri ktorých sa nekladú medze fantázii ani kreativite. Pochádzajú od európskych výrobcov Smoby a BIG, ktorí sú zárukou originality, kvality a bezpečnosti, ktorá na trhu nemá konkurenciu. Setu neodoláte hlavne kvôli výbornej zvýhodnenej cene, vďaka ktorej nielen získate 2 krásne hračky naraz, ale pri nakupovaní ešte aj ušetríte.

Hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou dĺžka 150 cm a basketbalovým košom od 2 rokov

Športové centrum Smoby Fun Center je úžasný komplex hier na dvor alebo do záhrady, ktorý obsahuje detskú šmykľavku, stolík, detský domček, vysoký basketbalový kôš, preliezačku a futbalovú bránku, všetko v jednom. Už nikdy sa vaše deti na záhrade či na dvore nebudú nudiť. Detská šmykľavka má dĺžku 150 cm. Je to výborná súčasť detského zábavného centra, s ktorou sa deti zahrajú dlhý čas. Má krásne oranžovo-zelené sfarbenie. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo hore. Výška podlažia medzi šmykľavkou a rebríkom je 72 cm.

Na boku zábavného centra sa nachádza stôl s lavičkami, pri ktorom si deti môžu urobiť vlastný piknik, kresliť si na ňom alebo si pri ňom iba tak posedieť s kamarátmi. Rozmery stola sú 55*33 cm a lavičky sú vysoké 26 cm, široké 16 cm. Ďalšou časťou hračky do záhrady sú: basketbalový kôš a futbalová bránka pre malých športovcov. Basketbalový kôš sa dá nastaviť do 2 rôznych výšok. Zároveň je to detský domček s veľkými oknami a polovičnými dvierkami. Domček je chránený pred vplyvmi počasia strieškou. Je dostatočne priestranný, zahrá sa v ňom veľmi pohodlne viacero detí. Výška detskej športovej veže je 176 cm. Rozmery športovej veže Fun Center sú 284*203*176 cm. Výška podlažia od zeme je 72 cm.

Odrážadlo Rider BIG od 18 mesiacov strieborné

Detské odrážadlo Rider je kvalitná pohybová pomôcka vo forme motorky pre deti. Detské odrážadlo je vyhotovené v krásnej neutrálnej kombinácii striebornej s čiernymi a červenými doplnkami. Motorka pre deti pomáha deťom pri rozvoji pohybových schopností. Detské odrážadlo má štyri gumené kolieska, pričom predné dve majú na rozdiel od štandardných odrážadiel kyvadlovú nápravu. Vďaka kyvadlovej náprave sa dieťa môže točiť na malom priestore a bezpečne obchádzať rohy. Detské odrážadlo - motorka Rider má vynikajúcu ergonómiu a vďaka gumeným kolieskam perfektne sedí na ceste.

Motorka pre deti má široké využitie. Vďaka kompaktnej veľkosti je praktická, ľahká a využiteľná v interiéri i exteriéri. Využite krásne počasie a doprajte svojmu dieťatku veselé chvíle strávené na detskom odrážadle v štýle motorky. Odrážadlo je určené pre deti už od 18 mesiacov až do veku 3 rokov. Sedadlo na odrážadle BIG je ergonomicky tvarované a certifikované. Keďže dieťa sedí na sedadle široko rozkročené, podporuje to správny vývin bedrových kĺbov dieťaťa. Rozmery odrážadla pre deti sú 59*28*41 cm a nosnosť je až 25 kg. Značka Big poskytuje na výrobky záruku až 3 roky. Volant odrážadla sa dá otáčať do strán o 30°.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý produkuje detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Plast je jemný k detským rúčkam, je príjemný na dotyk. BIG je nemecký výrobca, ktorý rovnako vyrába kvalitné plastové hračky pre deti všetkých vekových kategórií. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri veselých hrách v bezpečí. Spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Hračky Smoby obsahujú anti UV filter, ktorý chráni hračky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Multifunkčné hracie centrum Fun Center a odrážadlo so 4 kolieskami Ride sú inšpirované najnovšími trendmi, sú vyrobené s citom pre detail a z odolných materiálov, ktoré sú bezpečné pre hry najmenších detí. Zakúpte vašim deťom túto jedinečnú súpravu hračiek na hry vonku a máte zaručené, že budú mať viac pohybu, budú posilňovať svalstvo končatín, utužovať priateľstvá a vždy sa zabavia.

Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
loader  Načítavam hodnotenia...

Kontakt

Polia s * sú povinné
captcha
Podobné produkty
loader  Načítavam podobné produkty...