Set hracie centrum Fun Center Smoby so šmykľavkou a domček Slniečko Sunny so zvončekom, kuchynkou a záhradkou od 24 mes

Popis produktu

Tento cenovo výhodný set hračiek obsahuje hracie centrum Fun Center s možnosťami na hru viacerých športov a záhradný domček Slniečko s kuchynkou, zvončekom a záhradkou. Hračky na záhradu sa k sebe dokonale hodia, sú to kvalitné francúzske výrobky.

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou, basketbalom, futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Fun Center je multifunkčná hračka pre deti od 2 rokov. Športové centrum pre deti obsahuje šmykľavku, domček, basketbalový kôš, preliezačku, futbalovú bránku a piknikový stôl. Hracie centrum pre deti je vyrobené z odolných plastov a je dostatočne priestranné pre hru viacerých detí.

 • šmykľavka s dĺžkou 150 cm
 • rebrík na podlažie
 • výška podlažia 72 cm
 • piknikový stôl s rozmermi 55*33 cm
 • lavičky pri stole s rozmermi 26*16 cm
 • basketbalový kôš s nastaviteľnou výškou
 • priestranný domček
 • výška športovej veže 176 cm
 • celkové rozmery 284*203*176 cm
 • anti UV filter
 • hmotnosť balenia 31,9 kg
 • nosnosť 150 kg

Domček Slniečko Sunny Smoby s elektronickým zvončekom, kuchynkou a záhradkou od 24 mes

Záhradný domček Slniečko Sunny je špičkový detský domček z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, ktorý si získa pozornosť chlapcov aj dievčat už od 2 rokov. Moderný domček ponúkne deťom 3 okná s 2 žalúziami praktické polovičné dvere, vďaka ktorým bude v domčeku príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Kombinácia farieb červenej, oranžovej, zelenej bielej zaujme deti na prvý pohľad a vďaka anti UV filtru si zachová svoje žiarivé farby aj po rokoch používania.

Šéfkuchári sa potešia letnej kuchynke so 17 doplnkami, ktorá dizajnovo aj farebne ladí s domčekom. Vonkajšia kuchynka je perfektný doplnok, vďaka ktorému sa deti zahrajú na povolanie kuchárov a pri posedení pripravia svojim kamarátom a súrodencom chutné jedlo. Súčasťou domčeka je aj elektronický zvonček, na ktorý zazvoní každá nečakaná návšteva. Malí záhradkári naplno využijú praktickú predzáhradku s kvetináčmi, v ktorých si budú pestovať kvetinky. Záhradný domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - vysokú pevnosť a odolnosť

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne plastové hračky už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Hračky Smoby predstavujú tú najlepšiu voľbu pre každé dieťa.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery284*203*176 cm
Celková výška176 cm
Rozmery balenia120*50*88 cm
Celková dĺžka284 cm
Dĺžka šmýkacej plochy150 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28 kg / 31,9 kg
Nosnosť3 kids x 50 kg = 150 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.