Set holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby a stánok so zmrzlinou a jedálenskou súpravou

Popis produktu

Holičstvo trojkrídlové a stánok so zmrzlinou a jedálenskou súpravou tvoria skvelú súpravu hračiek, s ktorou sa zabavia deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci a dievčatá si otvoria holičský salón a vyskúšajú si prácu kaderníčky či barbera. Zahrajú sa aj na obchodníkov, otvoria si zmrzlinárstvo a naučia sa obsluhovať svojich zákazníkov. Pri hre na povolania získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby starostlivosť o vlasy a fúzy, umyváreň so šampónom a predajný pult s 19 doplnkami

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov skvelý herný komplex, ktorý im umožní hru na profesionálnych barberov. Holičstvo sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené originálnou sadou 19 holičských doplnkov. Holičský salón v čiernom vyhotovení pôsobí luxusným dojmom, vďaka čomu si ho deti obľúbia na prvý pohľad a vydržia sa s ním hrať dlhé roky. 

Pri hre na barberov majú deti k dispozícii taburetku s imitáciou kože, na ktoré posadia svojich zákazníkov a nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, ktoré sa dá z podstavca jednoducho vybrať. Pri starostlivosti o vlásky a bradu využijú mechanický zastrihávač s 3 stupňami nastavenia dĺžky, nožničky, žiletku, štetku na holenie a ďalšie skvelé kozmetické doplnky a prípravky ako sú pena na holenie a šampón. Holičstvo je vybavené množstvom úložného priestoru, na ktoré si barberi počas práce položia svoje náradie. Vyskúšajú si rôzne typy strihov vlasov, vyberajú ten najlepší účes a upravia svojmu zákazníkovi aj bradu.

Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Na tomto mieste môžu barberi starostlivo umyť vlásky svojim zákazníkom, postarajú sa o to, aby odchádzali čistý a upravený. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník podstúpil v holičstve. Holičské doplnky, ktoré sú určené na predaj, si malí obchodníci môžu položiť na poličky alebo do praktickej priehradky. Zákazníci platia mincami alebo platobnou kartou, ktorá sa dá vložiť do terminálu a odtiaľ si vezmú doklad o kúpe. Holičstvo je vybavené aj pokladňou s uzamykateľnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozmery 69*48*92 cm.

Stánok so zmrzlinou a vafľami Delight Market Vert Azur Écoiffier s pokladňou a 26 doplnkov od 18 mes

Stánok so zmrzlinou a vafľami Delight Market Vert Azur od Écoiffier je krásna hračka s množstvom detailov vhodná pre deti od 18 mesiacov. Detský vozík so zmrzlinou prichádza so všetkým, čo deti potrebujú na predaj tej najsladšej a najosviežujúcejšej letnej pochúťky. Súčasťou zmrzlinového stánku je až 26 doplnkov a patria k nim napríklad zmrzliny v kornútkoch, nanuky, vafle, obľúbené makrónky, džemy a donuty. Vozík v nádherných jemných farbách je na kolieskach, takže deti sa s ním môžu premávať po dome ako naozajstní predavači sladkých pochúťok.

Zmrzlinársky stánok na kolieskach je vybavený aj platobným terminálom s kreditnou kartou a košíkom, do ktorého si deti môžu uložiť svoj nákup. Hrou so stánkom deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Rastú nielen fyzicky, ale aj rozvíjajú sa aj mentálne a to práve vďaka takýmto hračkám. Rozvíja sa aj jemná motorika a pohybové zručnosti detí. Je to ideálny doplnok do každej detskej izby, môže sa spojiť aj s detskou kuchynkou Écoiffier. Rozmery hračky sú 45*30*62 cm.

Jedálenská súprava v dóze Breakfast Box Vert Azur Écoiffier s jedlom 35 dielov od 18 mes

Jedálenská súprava v dóze Breakfast Box Vert Azur od francúzskeho výrobcu Écoiffier je prekrásna riadov pre deti od 18 mesiacov, ktorá pozdvihne ich hru s detskou kuchynkou. Súpravu riadov do kuchynky tvorí až 35 dielov a je určená pre stolovanie 4 osôb. Jedálenská súprava pozostáva z tanierov, pohárov, šálok, príborov, čajníka, nádobky na mlieko, cukorničky a misky so sladkým pečivom. S jedálenskou sadou Écoiffier sa deti zahrajú na prípravu jedla a stolovanie pre seba a svojich najbližších. Vďaka krásnym jemným farbám a realistickému prevedeniu táto hračka do kuchynky podnecuje detskú fantáziu a tiež kreativitu. Celá súprava je uložená v praktickej dóze, takže deti sa zároveň naučia po sebe upratať.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozmery balenia55*26*69 cm
Celková dĺžka69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.