Popis produktu

Holičstvo trojkrídlové a reštaurácia s kuchynkou a hamburgermi tvoria originálnu sadu hračiek, s ktorou sa zabavia deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci a dievčatá si otvoria holičský salón a vyskúšajú si prácu kaderníčky či barbera. Zahrajú sa aj na kuchárov a obchodníkov, naučia sa viesť vlastnú reštauráciu a obsluhovať zákazníkov. Pri hre na povolania získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby starostlivosť o vlasy a fúzy, umyváreň so šampónom a predajný pult s 19 doplnkami

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov skvelý herný komplex, ktorý im umožní hru na profesionálnych barberov. Holičstvo sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené originálnou sadou 19 holičských doplnkov. Holičský salón v čiernom vyhotovení pôsobí luxusným dojmom, vďaka čomu si ho deti obľúbia na prvý pohľad a vydržia sa s ním hrať dlhé roky. 

Pri hre na barberov majú deti k dispozícii taburetku s imitáciou kože, na ktoré posadia svojich zákazníkov a nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, ktoré sa dá z podstavca jednoducho vybrať. Pri starostlivosti o vlásky a bradu využijú mechanický zastrihávač s 3 stupňami nastavenia dĺžky, nožničky, žiletku, štetku na holenie a ďalšie skvelé kozmetické doplnky a prípravky ako sú pena na holenie a šampón. Holičstvo je vybavené množstvom úložného priestoru, na ktoré si barberi počas práce položia svoje náradie. Vyskúšajú si rôzne typy strihov vlasov, vyberajú ten najlepší účes a upravia svojmu zákazníkovi aj bradu.

Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Na tomto mieste môžu barberi starostlivo umyť vlásky svojim zákazníkom, postarajú sa o to, aby odchádzali čistý a upravený. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník podstúpil v holičstve. Holičské doplnky, ktoré sú určené na predaj, si malí obchodníci môžu položiť na poličky alebo do praktickej priehradky. Zákazníci platia mincami alebo platobnou kartou, ktorá sa dá vložiť do terminálu a odtiaľ si vezmú doklad o kúpe. Holičstvo je vybavené aj pokladňou s uzamykateľnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozmery 69*48*92 cm.

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner Smoby obojstranná s terminálom a dávkovačom nápojov 29 doplnkov

Reštaurácia s kuchynkou Food Corner od francúzskeho výrobcu Smoby poteší každé dieťa už od 3 rokov. Reštaurácia je vyhotovená z pevných a odolných plastov, pýši sa nadčasovým dizajnom v kombinácii šedej a béžovej. Umožňuje kuchárom a zákazníkom prístup zo všetkých strán, delí sa na reštauračnú a kuchynskú časť. Jej súčasťou je sada 29 doplnkov, medzi ktorými je hamburger, ktorý sa dieťa naučí samé poskladať, panvica s otočnou funkciou, príbory, tanierik, poháriky, fľaška s kečupom a majonézou, podnos, vidlička, obracačka a nôž, hranolky, kôš do fritézy, palacinka, čítačka kariet, platobná karta a pokladničné doklady. 

Kuchynská časť je vybavená chladničkou, sporákom a varnou doskou s otočnými gombíkmi, drezom s kohútikom, kávovarom a fritézou, v ktorej sa malí šéfkuchári a šéfkuchárky naučia pripravovať chutné hranolky. Pri varení sa môžu spoľahnúť na dostatok úložného miesta. Nad kávovarom sa nachádza replika kalkulačky, ktorá poslúži na spočítanie objednávky. Reštauračná časť je tvorená vyvýšeným pultom, z ktorého si zákazníci prevezmú objednávku, pričom sa môžu obslúžiť nápojom z dávkovača, do ktorého si položia pripravený pohár.

Pod výdajným automatom sa nachádza objednávkový terminál, pomocou ktorého si deti vyberú z dennej ponuky jedál a nápojov. Pri platení sa spoľahnú na platobnú kartu, ktorú vložia do platobného terminálu a z druhej strany si vezmú pokladničný doklad. Obed si môžu vychutnať z bočnej strany v predĺženej časti kuchynského pultu. Priamo pod nimi sa nachádza aj odpadkový kôš, do ktorého odložia zvyšky jedál. V prednej časti reštaurácie sú na spodnej poličke uvedené otváracie hodiny. Reštaurácia s kuchynkou má celkové rozmery 63*39*96 cm, pričom výška pracovného pultu je 49 cm.

Set hamburgerov 100% Chef Écoiffier s 25 doplnkami od 18 mes

Detský set s hamburgermi 100% Chef poteší všetkých chlapcov a dievčatá od 18 mesiacov, ktoré sa rady hrajú hry na povolania. Vďaka tomuto setu si otvoria vlastnú reštauráciu s tými najchutnejšími hamburgermi a koláčmi. Detský set s hamburgermi pre deti je tvorený 25 doplnkami, z ktorých si vaše detičky môžu vytvárať rôzne druhy hamburgerov a iných chutných pokrmov. Súčasťou setu sú dva hamburgery, ktoré sú takmer na nerozoznanie od skutočných hamburgerov. Obsahujú všetko, čo by mal chutný hamburger mať, a to mäsovú placku, syr, paradajku, vajíčko a zdravý šalátik.

Detské hamburgery môže váš malý kuchár dochutiť buď kečupom alebo majonézou. K hamburgeru neodmysliteľne patria aj hranolčeky, ktoré sú uložené v červenom boxe určenom pre hranolky. Detský set s hamburgermi tvoria aj dva červené poháriky s bielou slamkou, v ktorých môže vaše dieťa servírovať nápoje podľa požiadaviek zákazníkov. Súčasťou sú aj cupcake koláčiky, jeden s jahôdkou a druhý s čerešničkou, ktoré slúžia ako dezert po skvelou a sýtom obede. Celé obedové menu sa dá jednoducho uložiť na podnos a servírovať pre všetkých nadšencov hamburgerov.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozmery balenia55*26*69 cm
Celková dĺžka69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.