Set holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby a kuchynka elektronická s magickým bublaním a raňajkový set

Popis produktu

Holičstvo trojkrídlové a kuchynka elektronická s bublaním a raňajkový set predstavujú originálnu sadu hračiek pre všetky deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci a dievčatá si otvoria holičský salón a vyskúšajú si prácu kaderníčky či barbera. Zahrajú sa aj na šéfkuchárov, naučia sa viesť vlastnú kuchyňu a zaobchádzať s kuchynskými doplnkami. Pri hre na povolania získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku, logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, zlepšujú si komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby starostlivosť o vlasy a fúzy, umyváreň so šampónom a predajný pult s 19 doplnkami

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov skvelý herný komplex, ktorý im umožní hru na profesionálnych barberov. Holičstvo sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené originálnou sadou 19 holičských doplnkov. Holičský salón v čiernom vyhotovení pôsobí luxusným dojmom, vďaka čomu si ho deti obľúbia na prvý pohľad a vydržia sa s ním hrať dlhé roky. 

Pri hre na barberov majú deti k dispozícii taburetku s imitáciou kože, na ktoré posadia svojich zákazníkov a nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, ktoré sa dá z podstavca jednoducho vybrať. Pri starostlivosti o vlásky a bradu využijú mechanický zastrihávač s 3 stupňami nastavenia dĺžky, nožničky, žiletku, štetku na holenie a ďalšie skvelé kozmetické doplnky a prípravky ako sú pena na holenie a šampón. Holičstvo je vybavené množstvom úložného priestoru, na ktoré si barberi počas práce položia svoje náradie. Vyskúšajú si rôzne typy strihov vlasov, vyberajú ten najlepší účes a upravia svojmu zákazníkovi aj bradu.

Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Na tomto mieste môžu barberi starostlivo umyť vlásky svojim zákazníkom, postarajú sa o to, aby odchádzali čistý a upravený. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník podstúpil v holičstve. Holičské doplnky, ktoré sú určené na predaj, si malí obchodníci môžu položiť na poličky alebo do praktickej priehradky. Zákazníci platia mincami alebo platobnou kartou, ktorá sa dá vložiť do terminálu a odtiaľ si vezmú doklad o kúpe. Holičstvo je vybavené aj pokladňou s uzamykateľnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozmery 69*48*92 cm.

Kuchynka elektronická s bublaním v hrnci Tefal Studio XL Bubble 360° Smoby s funkčnými spotrebičmi a potravinami 34 doplnkov

Elektronická kuchynka s bublaním v hrnci Tefal Studio XL Bubble od francúzskeho výrobcu Smoby je skvelá hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na šéfkuchárov. Štýlový francúzsky dizajn v pastelovo šedom vyhotovení si obľúbia chlapci aj dievčatá. Tešiť sa môžu na kuchynské hodiny a predĺženú kuchynskú dosku, ktorá deťom poslúži ako jedálenský stolík. Je vyhotovená z kvalitných a odolných plastov, ktoré sú jemné na dotyk. Ponúka prístup z viacerých strán, takže sa s ňou zahrajú aj kamaráti a súrodenci, jej zadná strana je ozdobená krásnym obrázkom s kuchynským motívom. Kuchynka disponuje rúrou na pečenie, chladničkou, kávovarom s náhradnými kapsulami, sódovačom, digestorom s háčikmi na náradie, drezom a varnou doskou. 

Kuchári sa pri varení spoľahnú na sadu 34 doplnkov, medzi ktorými sa nachádza magický hrniec s bublajúcou vodou, panvica, kuchynské náčinie, krabice, náhradné kapsule, poháriky, korenička, soľnička, šálky, lyžičky, nožíčky, vidličky, tanieriky, rybička a steak na vysmážanie. Skvelým doplnkom sú aj cestoviny, ktoré dokážu meniť farbu pri zmene teploty. Stabilná kuchynka v tvare písmena L stojí na pevných nohách a jej rozmery sú 85*62*100 cm, pričom celková výška je 100 cm, výška pracovnej dosky 51 cm. Elektronický modul funguje na 3 batérie typu AAA, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Raňajkový set s toasterom Tefal Breakfast Set Smoby s kávovarom a šálky s lyžičkami

Raňajkový set s toasterom Tefal Breakfast od francúzskeho výrobcu Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na šéfkuchárov. Chlapci a dievčatá si môžu na raňajky vyrobiť vlastnú kávu a hrianky s plastovými spotrebičmi, ktoré sú replikami naozajstných spotrebičov Tefal. Po vložení 2 hrianok do hriankovača vyskočia samé von po pár sekundách. Vaši najmenší sa naučia vyrobiť kávu v kávovare s vyberateľnou nádobkou na vodu a kávovým filtrom - nalejú vodu do nádobky, stlačia tlačidlo a sledujú, ako voda steká do kanvice. Súčasťou sady sú aj 2 šálky a 2 lyžičky s moderným dizajnom.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozmery balenia55*26*69 cm
Celková dĺžka69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.