Set holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby a kozmetický kufrík 3v1 a holičský opasok elektronický

Popis produktu

Holičstvo trojkrídlové a kozmetický kufrík s holičským opaskom tvoria modernú sadu hračiek pre deti už od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci aj dievčatá sa zahrajú na kaderníčky, barberov a kozmetičky. K dispozícii majú holičstvo s bohatým príslušenstvom, prenosný kozmetický kufrík a skvelý holičský opasok s elektronickým fénom. Pri hre na povolania získajú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, takže si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop Smoby starostlivosť o vlasy a fúzy, umyváreň so šampónom a predajný pult s 19 doplnkami

Holičstvo trojkrídlové Barber Cut&Barber Shop ponúkne chlapcom a dievčatám od 3 rokov skvelý herný komplex, ktorý im umožní hru na profesionálnych barberov. Holičstvo sa skladá z dvoch častí, ktoré sa dajú rozložiť do tvaru písmena L, pričom sa deti môžu hrať na 3 herných plochách, ktoré sú spolu vybavené originálnou sadou 19 holičských doplnkov. Holičský salón v čiernom vyhotovení pôsobí luxusným dojmom, vďaka čomu si ho deti obľúbia na prvý pohľad a vydržia sa s ním hrať dlhé roky. 

Pri hre na barberov majú deti k dispozícii taburetku s imitáciou kože, na ktoré posadia svojich zákazníkov a nastaviteľné zrkadlo z prvotriedneho materiálu, ktoré sa dá z podstavca jednoducho vybrať. Pri starostlivosti o vlásky a bradu využijú mechanický zastrihávač s 3 stupňami nastavenia dĺžky, nožničky, žiletku, štetku na holenie a ďalšie skvelé kozmetické doplnky a prípravky ako sú pena na holenie a šampón. Holičstvo je vybavené množstvom úložného priestoru, na ktoré si barberi počas práce položia svoje náradie. Vyskúšajú si rôzne typy strihov vlasov, vyberajú ten najlepší účes a upravia svojmu zákazníkovi aj bradu.

Stredná časť kozmetického salóna je vybavená umývadlom a ručnou sprchou. Na tomto mieste môžu barberi starostlivo umyť vlásky svojim zákazníkom, postarajú sa o to, aby odchádzali čistý a upravený. Predná časť salóna je vyhradená na platby za doplnky a procedúry, ktoré zákazník podstúpil v holičstve. Holičské doplnky, ktoré sú určené na predaj, si malí obchodníci môžu položiť na poličky alebo do praktickej priehradky. Zákazníci platia mincami alebo platobnou kartou, ktorá sa dá vložiť do terminálu a odtiaľ si vezmú doklad o kúpe. Holičstvo je vybavené aj pokladňou s uzamykateľnou zásuvkou. Barber Shop má celkové rozmery 69*48*92 cm.

Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3in1 Smoby kaderníctvo a kozmetika s nechtovým štúdiom s 13 doplnkami

Kozmetický kufrík My Beauty Vanity 3v1 od francúzskeho Smoby poteší všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú hry na kaderníčky, vizážistky a manikérky. Kozmetický kufrík v jemnom modro-ružovom vyhotovení s nápisom My Beauty Vanity v sebe skrýva sadu 13 kozmetických doplnkov. Po otvorení kufríka má dieťa k dispozícii hraciu plochu s 2 vyklápacími bočnými priehradkami, na ktoré si pripraví potrebné kozmetické doplnky. Kozmetický kufrík so vzorom kvetiniek zabaví dievčatá na dlhé roky, disponuje dostatočným úložným priestorom a je vybavený praktickou rukoväťou.

Pri hre na kaderníčky, manikérky a vizážistky sa deti spoľahnú na zrkadlo, v ktorom budú kontrolovať svoj vzhľad po každom skrášlení. Je vyrobené z kvalitného materiálu, bezpečného pre najmenšie deti. Sada replík detskej kozmetiky obsahuje 2 laky na nechty, 2 rúže, paletu očných tieňov, špirálu, štetec, hrebeň, ozdobnú čelenku, prsteň a kozmetické fľaštičky. Kufrík disponuje tajnou otváracou priehradkou a vďaka dvom praktickým uzáverom budú mať deti istotu, že im doplnky z kufríka počas prenášania nevypadnú.

Holičský opasok elektronický Barber&Cut Ceinture Smoby s nožničkami žiletkou zastrihávačom fénom štetkou na holenie a 10 doplnkami

Holičský opasok Barber&Cut Ceinture od francúzskeho Smoby poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady hry na povolania. Holičský opasok v tmavom luxusnom vyhotovení s klipsňovým uzatváraním je skvelým darčekom pre všetkých budúcich holičov. Barberský opasok s nastaviteľnou dĺžkou obsahuje 9 doplnkov, ktoré pripravia deťom realistický zážitok pri strihaní a holení svojich zákazníkov. Pri práci sa spoľahnú na nožničky, žiletku, zrkadlo, penu na holenie, hrebeň, štetku na holenie, tekuté mydlo, mechanický zastrihávač s 3 nastaviteľnými dĺžkami strihu a elektronický fén, ktorý vydáva realistické zvuky a svieti pri prevádzke.  Detský fén funguje na 2 batérie typu LR03, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Francúzsky výrobca Smoby prináša už dlhé roky špičkové plastové hračky, ktoré všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery69*48*92 cm
Celková výška92 cm
Rozmery balenia55*26*69 cm
Celková dĺžka69 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,8 kg
Farbačierna
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.