Set hojdačka Pes Smoby obojstranná s vodotryskom a športový set 7 hier

Popis produktu

Set hračiek francúzskych výrobcov Smoby a Écoiffier tvorí originálnu a maximálne zábavnú súpravu hračiek na dvor alebo do záhrady. Detská hojdačka Tuleň s vodotyskom a súprava 7 športových hier sú dokonale funkčne zladené a výborne sa dopĺňajú, a tak sa deti pri hojdaní a športových aktivitách zabavia dlhú dobu. Vďaka jedinečným vlastnostiam a vysokej kvalite, ktoré sú pre výrobcov z Francúzska Smoby Écoiffier charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené. Kúpou setu získate 2 kvalitné hračky, ktorými potešíte vaše deti hneď dvakrát a vás sada hračiek obojstrannej hojdačky pre deti Tuleň s vodotryskom a setu 7 športových hier Jardin&Saison príjemne prekvapí cenou.

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Športový set na záhradu Sport Écoiffier 7 hier

Écoiffier súprava športových hier Jardin&Saisons je krásna a zábavná hračka vhodná pre dievčatá a chlapcov od 3 rokov. Set hier v sebe zahŕňa klasické hry kolky, rybičky, golf, pólo, loptičky v poháriku a tanier na hádzanie. Táto detská súprava športových hier sa dá veľmi dobre využiť vonku, ale aj vo vnútri. Deti si s ňou teda môžu krátiť čas počas letných slnečných dní, ale aj počas chladných daždivých večerov, kedy sú nútené byť zatvorené doma. Hračky sú vyrobené z plastu, sú ľahké, ale odolné, zo zdravotne neškodných farieb, takže vydržia dlhé roky. Detské hry na von sú nadčasové, budú sa páčiť viacerým generáciám.

Smoby a Écoiffier  sú francúzskymi výrobcami detských hračiek s nezameniteľným francúzskym dizajnom.  Hračky pre deti sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, spĺňajú prísne európske štandardy a normy. Manipuláciou s hračkami sa u detí rozvíja jemná aj hrubá motorika a pohybové zručnosti detí. Súprava hračiek detskej obojstrannej hojdačky Tuleň s vodotryskom a sady športových hier  zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Urobte radosť vašim deťom týmto jedinečným setom  kvalitných hračiek.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy31 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.