Set hojdačka Pes Smoby obojstranná zelený a šmykľavka Toboggan XS s vodou dĺžka 90 cm

Popis produktu

Set hračiek Smoby je tvorený jedinečnými hračkami, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a majú žiarivé farby: detská obojstranná hojdačka Pes šmykľavka Toboggan XS. Určite neodoláte našej výhodnej cene setu hračiek, pretože pri jeho kúpe nielen potešíte svoje deti, ale ešte aj ušetríte. Hojdačka a šmykľavka pre deti sú zladené funkčne aj farebne, tvoria jeden krásny  a výnimočne zábavný celok na hranie pre všetky deti. Deti hojdanie jednoducho milujú a rovnako sa rady dlhé hodiny zabávajú šmýkaním, a preto kúpou setu zaručene urobíte radosť aj vašim deťom.

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Obojstranná hojdačka Green Dog od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vhodná pre chlapcov aj dievčatká od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorá si zachová svoj originálny vzhľad aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Obojstranná hojdačka je vyrobená v tvare dvoch psíkov, medzi ktorými sa nachádza futbalová lopta. Hojdačka ponúka deťom až 3 miesta na sedenie - dve miesta na psíkoch, jedno miesto v strede hojdačky. Ergonomické sedadlá sú tvarované tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom čas.

Stabilná a odolná konštrukcia hojdačky, spolu s kvalitnými držadlami zaručí deťom bezpečnosť. Vďaka oblým hranám je vhodná aj pre menšie deti. Dieťa sa môže hojdať aj samo, tak že si sadne do stredu hojdačky. Rozmery hojdačky sú 115*50*51 cm, jej celková dĺžka je 115 cm a jej výška 51 cm. Obojstranná hojdačka je veľmi skladná, dá sa ľahko premiestniť na miesto, kde sa deti chcú hojdať a jej nosnosť je 50 kg.

Šmykľavka Toboggan XS Smoby s vodou dĺžka 90 cm od 24 mesiacov

Detská šmykľavka Smoby v zeleno-červenej farbe je jedna z najkvalitnejších produktov medzi detskými šmykľavkami. Šmykľavka Smoby má 90 cm dlhú a 38 cm širokú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Jedinečnou vlastnosťou detskej šmykľavky XS Toboggan je anti UV filter. Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka do svojho bazénika ako na tobogane. Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu.

Detská šmykľavka sa veľmi jednoduchým spôsobom dá poskladať a znova rozložiť, keď ju dieťa nepoužíva. Nezaberá veľa miesta a pre jej malý rozmer sa ľahko zmestí do detskej izby či do kufra auta, preto si ju môžete zobrať so sebou na chatu či k vode. Detská šmykľavka má nosnosť 20 kg. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej celková šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Šmýkanie je obľúbenou letnou zábavou všetkých detí. Šmykľavka pre deti pekne ozdobí každý dvor či záhradu.

Smoby je špičkový francúzsky výrobca, ktorý produkuje detské hračky zo zamatovo jemného plastu. Plast je jemný k detským rúčkam, je príjemný na dotyk. Hračky Smoby majú zaoblené hrany, aby boli deti pri veselých hrách v bezpečí. Spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy bezpečnosti. Obsahujú anti UV filter, ktorý chráni hračky pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia. Zakúpte vašim deťom túto jedinečnú súpravu hračiek do záhrady a máte zaručené, že sa počas hier vonku nikdy nebudú nudiť.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy31 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.