Set hojdačka Pes Smoby obojstranná a pieskovisko Motýľ s vodotryskom

Popis produktu

Detská obojstranná hojdačka Pes tvorí spolu s pieskoviskom Motýľ jedinečnú sadu hračiek, ktorú si jednoznačne zamiluje každý malý nezbedník. Hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý vo svojich hračkách spája francúzsku originalitu a cit pre krásu. Hračky sú spolu dizajnovo i farebne zladené a spolu tvoria úžasné hracie centrum, v ktorom sa deti zabavia na dvore či záhrade. Príjemným prekvapením je pre vás cenovo výhodná ponuka pieskoviska a hojdačky, ktorej sa nedá odolať. Vďaka nej môžete svojim deťom zaobstarať dve skvelé hračky naraz a ešte pri tom aj ušetríte. 

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Detská obojstranná hojdačka Green Dog od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vhodná pre chlapcov aj dievčatká od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorá si zachová svoj originálny vzhľad aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Obojstranná hojdačka je vyrobená v tvare dvoch psíkov, medzi ktorými sa nachádza futbalová lopta. Hojdačka ponúka deťom až 3 miesta na sedenie - dve miesta na psíkoch, jedno miesto v strede hojdačky. Ergonomické sedadlá sú tvarované tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní.

Je to kvalitný plastový výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Stabilná a odolná konštrukcia hojdačky, spolu s kvalitnými držadlami zaručí deťom bezpečnosť. Rozmery hojdačky sú 115*50*51 cm, jej celková dĺžka je 115 cm a jej výška 51 cm. Obojstranná hojdačka je veľmi skladná, dá sa ľahko premiestniť na miesto, kde sa deti chcú hojdať a jej nosnosť je 50 kg.

Detské pieskovisko Motýľ Smoby s vodotryskom objem 95 litrov od 2 rokov zelené

Pieskovisko pre deti Smoby má tvar motýľa a krásny odtieň jarnej zelenej farby. Rozmery detského pieskoviska Smoby sú 167*111*18 cm. Perfektne zapadne do vašej záhrady či na dvor. Detské pieskovisko pozostáva z dvoch častí, pričom jedno pieskovisko môže slúžiť na vodu ako bazénik a druhé využijete ako pieskovisko na piesok. Medzi dvoma krídlami je malá lavička na sedenie. Časť s pieskom môžete na noc druhým krídlom pieskoviska prikryť, a tak je piesok chránený pred nevítanými návštevníkmi.

Dvojdielne pieskovisko Motýľ jednoduchým spôsobom napojíte na hadicu s vodou a cez malý otvor pomaly strieka voda, a tak si deti môžu užiť zábavu pod vlastným vodotryskom.  Na dne detského pieskoviska je otvor, na rýchle vypustenie vody. Detské pieskovisko je vyrobené z odolného plastu a je vhodné pre deti od 2 rokov. Hrany bazénika sú jemné a oblé, čo zaručuje vysokú bezpečnosť pri hraní.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Už roky je na trhu známy originálnymi hračkami, ktoré sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov. Všetky hračky majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami detí. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy31 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.