Set hojdačka Pes Smoby obojstranná a veľká krhla s lienkou objem 3,5 litra

Popis produktu

Set hračiek je tvorený úžasnou detskou obojstrannou hojdačkou Smoby a veľkou krhličkou s obrázkom lienky od Écoiffier. Obe hračky sú francúzskeho pôvodu od svetoznámych výrobcov hračiek SmobyÉcoiffier. S krhlou sa deti dokážu zabaviť celé hodiny pri polievaní kvietkov alebo v bazéne. Pre rodičov je tento set neodolateľný, pretože prichádza vo veľmi výhodnej cene. Získate v ňom hneď 2 hračky naraz a ešte k tomu aj ušetríte. Potešte svoje ratolesti a zaobstarajte im túto jedinečnú sadu hračiek, s ktorou sa deti zahrajú počas pekných dní vonku, v záhrade alebo vo dvore.

Hojdačka obojstranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrom od 18 mesiacov

Detská obojstranná hojdačka Green Dog od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je vhodná pre chlapcov aj dievčatká od 18 mesiacov. Je vyhotovená v krásnej žiarivej pastelovej zelenej farbe, ktorá si zachová svoj originálny vzhľad aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Obojstranná hojdačka je vyrobená v tvare dvoch psíkov, medzi ktorými sa nachádza futbalová lopta. Hojdačka ponúka deťom až 3 miesta na sedenie - dve miesta na psíkoch, jedno miesto v strede hojdačky. Ergonomické sedadlá sú tvarované tak, aby dieťa sedelo pohodlne a neunavilo sa ani po dlhšom hojdaní.

Je to kvalitný plastový výrobok z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, ktorý je zamatový na dotyk. Stabilná a odolná konštrukcia hojdačky, spolu s kvalitnými držadlami zaručí deťom bezpečnosť. Rozmery hojdačky sú 115*50*51 cm, jej celková dĺžka je 115 cm a jej výška 51 cm. Obojstranná hojdačka je veľmi skladná, dá sa ľahko premiestniť na miesto, kde sa deti chcú hojdať a jej nosnosť je 50 kg.

Krhla Picnic Écoiffier s lienkou objem 3,5 litra od 18 mesiacov zelená/červená

Écoiffier detská krhla Picnic na vodu je v červenej alebo zelenej farbe s nálepkou lienky. Krhlička pre deti je vyrobená z kvalitného plastu a deti ju využijú pri hre v piesku, bazéne alebo na polievanie kvetiniek. Držadlo je veľkosťou i tvarom prispôsobené detským ručičkám. Detská krhla Picnic s obrázkom lienky je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detskej krhly sú 36*11,5*30 cm. Vyberte si krhličku pre deti v zelenej alebo červenej farbe a svoj výber napíšte do objednávky.

Smoby a Écoiffierfrancúzski výrobcovia, ktorí produkujú kvalitné a originálne plastové hračky pre deti. Plast na hračkách je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk. Hračky spĺňajú aj tie najprísnejšie európske štandardy. Hojdačka Pes a detská krhla s lienkoujedinečné hračky, ktoré vašich malých nezbedníkov zabavia po celé leto. Hračky majú zaoblené hrany, aby boli deti pri hrách chránené. Vďaka najmodernejšiemu dizajnu a žiarivým farbám tieto hračky výborne zapadnú aj do vašej záhrady alebo na dvor. Ak chcete pre svoje deti to najlepšie, hračky vyrobené vo Francúzsku sú správnou voľbou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedacej plochy31 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Hmotnosť3,0 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.