Set hojdačka Portique Smoby s kovovou konštrukciou a stôl Voda&Piesok od 6 mes

Popis produktu

Set detskej hojdačky Portique s kovovou konštrukciou a unikátneho detského stolíka Voda&Piesok 2v1 od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch zelenej, modrej a červenej farby. Set je zložený z  detskej hojdačky Portique a kvalitného detského stolíka Voda&Piesok 2v1 pre deti. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené. 

Detská hojdačka Portique Plus Smoby od 6 mesiacov

Smoby Protique Plus je hojdačka pre najmenšie deti, už od 6 mesiacov so stabilnou kovovou konštrukciouv zelenej a modrej farebnej kombinácii. Je to pohodlná hojdačka pre deti, ktorá má pevný masívny tvar. Detská hojdačka má ergonomicky tvarovanú a pohodlnú sedačku tak, aby dieťa ani po dlhšom sedení nebolo unavené. Bezpečnosť hojdačky je zabezpečená bezpečným sedadlom. Počas jazdy sa dieťa opiera o vysoké opierky na všetkých stranách. Hojdačka pre deti obsahuje anti UV filter a preto farby plastových častí nevyblednú dlhý čas. Rozmery detskej hojdačky s kovovou konštrukciou sú: výška 120 cm, 124 cm šírka a 120 cm hĺbka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotyk malých detských rúk. Jazda na detskej hojdačke je vzrušujúca pre každé dieťa a hojdanie je obľúbená činnosť od útleho detstva. Hojdanie na hojdačke deti neomrzí celé detstvo. Je to skvelý doplnok na záhradu či na dvor. S detskou hojdačkou zažije každé dieťa množstvo zábavy.

Detský stôl Voda&Piesok 2v1 Smoby od 18 mesiacov

Smoby detský stolík na hranie detský stôl Voda&Piesok 2v1 je krásny, robustný stolík, ktorý je vhodný na hranie na záhradku či na terasu bytu. Detský stolík pre deti je vyrobený z kvalitných plastových materiálov. Materiál má špeciálnu anti UV ochranu pred slnečným žiarením, takže chráni farby a tie ostanú žiarivé po dlhý čas. Stolík pre deti má štvorcový tvar je ladený v zelenej, modrej, bielej a červenej farebnej kombinácii. Rozmery detského stolíka na hranie sú 69*69*46 cm. Detský stolík na hranie je ideálny pre deti od 18 mesiacov. Detský stolík na hranie pre deti je špecifický svojou multifunkčnosťou. Vrchný kryt stolíka sa dá dať dole a pod ním sa nachádzajú dve hlavné komory, do ktorých sa môže dať voda alebo piesok. Pri prikrytí vrchným krytom môžu vaše ratolesti na detskom stolíku kresliťobedovať alebo sa hrať. Ďalej obsahuje lodičku a malý mlyn, cez ktorý môžu deti presýpať piesok alebo prelievať vodu. Výška stola je 46 cm a výška mlyna je 27 cm.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set detskej hojdačky Portique a detského stolíka Voda&Piesok 2v1 poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava nad 39€ SK

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia35*16*136 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,36 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.