Set hojdačka Smoby s kovovou konštrukciou a odrážadlo s reflektorom a gumenými kolesami od 24 mes

Popis produktu

Set hojdačka s kovovou konštrukciou a odrážadlo s reflektorom a gumenými kolesami je originálny set hračiek pre všetky deti od 2 rokov, ktoré túžia po kvalitných hračkách, s ktorými si užijú veľa zábavy. Hračky v sete od francúzskeho výrobcu Smoby spolu farebne a dizajnovo ladia a deti sa s nimi kdekoľvek zahrajú. Zvýhodnený set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe naozaj ušetríte. Set hračiek je vhodný aj pre hru viacerých detí, kamarátov a súrodencov. 

Hojdačka pre deti Portique Smoby s kovovou konštrukciou výška 120 cm od 6 mesiacov

Smoby Portique Plus je hojdačka pre najmenšie deti, už od 6 mesiacov so stabilnou kovovou konštrukciou, v zelenej a oranžovej farebnej kombinácii. Je to pohodlná hojdačka pre deti, ktorá má pevný masívny tvar. Detská hojdačka má ergonomicky tvarovanú a pohodlnú sedačku tak, aby dieťa ani po dlhšom sedení nebolo unavené. Bezpečnosť hojdačky je zabezpečená bezpečným sedadlom. Počas jazdy sa dieťa opiera o vysoké opierky na všetkých stranách. Hojdačka pre deti obsahuje anti UV filter a preto farby plastových častí nevyblednú dlhý čas. Rozmery detskej hojdačky s kovovou konštrukciou sú 120*124*12 cm, pričom celková výška hojdačky je 120 cmPlastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotyk malých detských rúk. Hojdanie na hojdačke deti neomrzí celé detstvo.

Odrážadlo motorka s reflektorom Scooter Pink Smoby s gumenými kolesami od 18 mesiacov 

Odrážadlo motorka s reflektorom Scooter Pink Smoby je krásne odrážadlo pre všetky malé dievčatká od 18 mesiacov. Odrážadlo pre deti očarí každé dieťa svojím farebným vyhotovením a originálnym francúzskym dizajnom. Tento skvelý detský dopravný prostriedok sa štartuje pomocou kľúča, vydávajúceho mechanický zvuk štartovania Cric Cric. Detské odrážadlo má na riadidlách umiestnený realistický reflektor a pod ergonomicky tvarovaným sedadlom sa skrýva úložný priestor, do ktorého si dievčatká uložia svoje hračky. O spoľahlivý chod odrážadla sa postarajú gumené kolieska, ktoré sú veľmi tiché a poskytujú pri jazde ten najvyšší komfort. Celková váha odrážadla je 2,4 kg, takže si ho dieťa môže vziať aj na výlet so svojimi rodičmi. Rozmery odrážadla sú 65*34*48 cm.

Smoby je renomovaný výrobca plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia35*16*136 cm
Hmotnosť6,35 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.