Set hojdačka Minnie Smoby s kovovou konštrukciou a odrážadlo Minnie Auto od 6 mes

Popis produktu

Set unikátnej detskej hojdačky Portique s kovovou konštrukciou a odrážadla Minnie Auto 2v1 pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch ružovej farby. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy.

Detská hojdačka Portique Plus Smoby od 6 mesiacov

Smoby Protique Plus je hojdačka pre najmenšie deti, už od 6 mesiacov so stabilnou kovovou konštrukciouv zelenej a modrej farebnej kombinácii. Je to pohodlná hojdačka pre deti, ktorá má pevný masívny tvar. Detská hojdačka má ergonomicky tvarovanú a pohodlnú sedačku tak, aby dieťa ani po dlhšom sedení nebolo unavené. Bezpečnosť hojdačky je zabezpečená bezpečným sedadlom. Počas jazdy sa dieťa opiera o vysoké opierky na všetkých stranách. Hojdačka pre deti obsahuje anti UV filter a preto farby plastových častí nevyblednú dlhý čas. Rozmery detskej hojdačky s kovovou konštrukciou sú: výška 120 cm, 124 cm šírka a 120 cm hĺbka. Plastový materiál je pevný, odolný a zároveň jemný na dotyk malých detských rúk. Jazda na detskej hojdačke je vzrušujúca pre každé dieťa a hojdanie je obľúbená činnosť od útleho detstva. Hojdanie na hojdačke deti neomrzí celé detstvo. Je to skvelý doplnok na záhradu či na dvor. S detskou hojdačkou zažije každé dieťa množstvo zábavy.

Odrážadlo a chodítko Minnie Disney Smoby s opierkou a úložným priestorom ružové od 10 mesiacov

Detské autíčko Minnie od renomovanej spoločnosti Smoby v sebe skrýva odrážadlo a chodítko v jednom a je určené pre všetky deti od 10 do 36 mesiacov. Detské odrážadlo Minnie rastie spoločne s vaším dieťaťom. 10-mesačné dieťa používa chodítko ako pomôcku pri svojich prvých krokoch. Po tom, keď trochu vyrastie, si na autíčko sadne a odráža sa nohami po cestách. Kolieska na odrážadle sú kvalitné a odolné, sú vyrobené z mäkčeného plastu a preto sa na nich jazdi dobre v exteriéri aj v interiéri.

Pohodlné sedadlo je ergonomicky tvarované, takže sa dieťatku bude na ňom naozaj dobre sedieť. Pod sedačkou sa nachádza praktický úložný priestor, kde si vaše dieťa môže schovávať tajné poklady, ktoré našiel cestou. Rozmery detského odrážadla sú 46*27*40 cm, pričom celková výška odrážadla je 40 cm. Volant je možné otáčať do každej strany o 30 stupňov. Vaše dieťa sa bude cítiť, ako keby bolo skutočným účastníkom cestnej premávky.

Smoby je renomovaný francúzsky producent plastových hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 6 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery120*124*120 cm
Celková výška120 cm
Rozmery balenia35*16*136 cm
Hmotnosť6,35 kg
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.