Set fúrik a vedro set s krhlou Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrikaveľký vedro set s krhlou Piráti je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádza od kvalitného francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý ponúka kvalitné produkty za rozumnú cenu. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a vedro setom Piráti sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Tieto lákavé hračky prichádzaj ponúkame za zníženú cenu, takže výhodne ušetríte.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier od 18 mesiacov červený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Červený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá červená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Veľký vedro set s krhlou Piráti Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier set do piesku vedro je dodávané s veľkým vedierkom zelenej farby, s červenou krhlou, žltým sitkom, modrou lopatkou a hrabľami a formičkou červenej farby v tvare kotvy. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Výborne sa hodí na hru na pláži alebo na detskom pieskovisku.

Écoiffier je renomovaný francúzsky výrobca detských hračiek, známy kvalitnými produktmi za výhodnú cenu. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzska značka Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.