Set fúrik a vedro set s krhlou Ben 10 Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitných výrobcov Écoiffier a Divertoys, ktorí ponúkajú kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku s taškou sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Rozprávkový motív vedierka upúta každé dieťatko pri hre v piesku alebo vo vode.

Detský fúrik Picnic Écoiffier od 18 mesiacov zelený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Zelený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá zelená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Vedro set s krhlou Ben 10 Divertoys 6 dielov

Divertoys detský set do piesku sa skladá zo 6 kusov náradia. K nemu patrí krásne vedierko s výškou 40 cm, ktoré je prevedené v motíve rozprávky Ben 10. Je to skvelá hračka pre deti na pláž alebo na detské ihrisko. Ben 10 je obľúbená rozprávková postava, preto tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca. Set pre deti do piesku ďalej obsahuje zelené sitko a čierno-zelenú krhlu, žltú formičku v tvare rakety a žlté hrabličky a lopatku. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu.

Écoiffier a Divertoys sú kvalitní výrobcovia, ktorí produkujú kvalitné detské hračky. Tieto hračky sú vďaka vysokým európskym štandardom vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.