Set fúrik a vedro set Barbie s krhlou Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitných výrobcov Écoiffier a Divertoys, ktorí ponúkajú kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku s taškou sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Obrázok rozprávkových víl na vedierku sa zapáči každému dieťatku pri hre vo vode alebo v piesku.

Detský fúrik Picnic Écoiffier od 18 mesiacov zelený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Zelený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá zelená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Vedro set s krhlou Barbie víly Divertoys 6 dielov (výška 42 cm) od 24 mesiacov

Divertoys detský set do piesku obsahuje vedierko s motívom rozprávkových víl, fialové hrabličky, fialové sitko a lopatku a formičky v tvare hrušky a jablka v zelenej farbe. Vedierko je v tvare hradu, s pekným obrázkom víl Barbie, ktoré zaručene zaujmú každé dievčatko. Set sa skladá zo 6 častí. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a tak rozvíjať svoju fantáziu a tvorivosť. Vhodné pre deti na hru na detskom pieskovisku či v lete na pláži. Vedierko je vyrobené z pevných a odolných plastových materiálov. Výška vedierka je 42 cm.

Écoiffier a Divertoys sú kvalitní výrobcovia, ktorí produkujú kvalitné detské hračky. Tieto hračky sú vďaka vysokým európskym štandardom vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.