Set fúrik a vedro set s krhlou Barbie Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitných výrobcov Écoiffier a Divertoys, ktorí ponúkajú kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku s taškou sa výborne dopĺňajú, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier od 18 mesiacov červený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Červený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá červená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Detská taška s vedro setom Barbie Divertoys 6 dielov

Divertoys set do piesku sa skladá zo 6 kusov náradia. Obsahuje vedierko do piesku s motívom bábiky Barbie, sitko v ružovej farbe, krhličku, lopatku, hrable a formičku v ružovo-fialovej farbe s obrázkom Barbie. Set je doplnený formičkou v tvare modrého delfína. Všetko je zabalené v priesvitnej dievčenskej taške na zips s obrázkami Barbie, ktorú si dieťa môže vziať kamkoľvek so sebou. Taška sa dá chytiť do ruky alebo prevesiť cez rameno. Set pre deti do piesku je skvelý na pláž či na detské pieskovisko. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a tak rozvíjať svoju fantáziu. Taška je veľmi praktická na prenášanie. Set s vedierkom je vhodný pre dievčatká. Je prevedený v krásnych pestrých farbách.

Écoiffier a Divertoys sú kvalitní výrobcovia, ktorí produkujú kvalitné detské hračky. Tieto hračky sú vďaka vysokým štandardom bezpečnosti vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.