Set fúrik a vedro set s mlynom Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika a vedierka s vedro setom mlynom s formičkami je skvelá súprava hračiek vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 18 mesiacov. Pochádzajú od francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý ponúka kvalitu v rozumnej cene. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových nástrojov vo vedierku s mlynom a formičkami sa krásne farebne dopĺňajú, obľúbi si ich každé dieťa. Tieto lákavé hračky prichádzajú ponúkame za akciovú cenu.

Detský fúrik Picnic Écoiffier od 18 mesiacov zelený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Zelený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá zelená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Vedro pre deti Hrad Écoiffier 3 druhy (výška 18,5 cm) od 18 mesiacov

Écoiffier detské plastové vedierko je vyrobené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Vedierko je s priemerom 21*18,5 cm v krásnej žltej, zelenej alebo červenej farbe, podľa vášho výberu. Detské vedierko do piesku je v tvare hradnej veže, aby si dieťa mohlo postaviť ozajstný hrad z piesku. Dá sa využiť na vodu, piesok, hlinu a pod. Vhodné pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detského hradu sú 21*18,5*18,5 cm.

Detský mlyn s formičkami Écoiffier 5 dielov (výška 27 cm) od 18 mesiacov

Écoiffier plastový mlyn na vodu so setom náradia do piesku obsahuje lopatku, hrable a dve formičky v tvare mušle a hviezdice. Mlyn na vodu pre deti sa dá pripojiť k niektorému z vedierok. Mlyn na vodu je 27 cm vysoký v červenej farbe, pre deti od 18 mesiacov. Rozmery má 18*17*27 cm. Detský set do piesku je vyrobený z pekného a odolného plastového materiálu.

Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišujú hračky od francúzskej firmy Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.