Set fúrik, kosačka so zvukom a vedro set Hrad Écoiffier od 18 mes

Popis produktu

Set detského fúrika, kosačky a vedierka s formičkami do piesku je skvelá súprava hračiek vhodná pre deti od 18 mesiacov. Pochádzajú od kvalitného francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorý za rozumnú cenu ponúka kvalitné výrobky. Tieto plastové hračky sú originálne a pestrofarebné, deti sa s nimi určite veľmi rady zahrajú. Súprava fúrika a plastových formičiek vo vedierku sa výborne dopĺňajú s detskou kosačkou, sú pekne zladené a neodolateľné pre najmenšie deti. Ponúkajú široké spektrum hier pre najmenšie deti. Tieto lákavé hračky prichádzajú vo vynikajúcej cenovej ponuke.

Fúrik pre deti Picnic Écoiffier od 18 mesiacov červený

Écoiffier detský fúrik je pekná hračka na záhradu vhodná pre deti od 18 mesiacov. Červený fúrik pre deti je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, je ľahký a veľmi jednoducho sa ovláda. Žiarivá červená farba fúrika upúta každé dieťatko, ktoré sa s ním veľmi rado zahrá na záhradníka. Deti sa prostredníctvom detského fúrika môžu hrať na veľkých záhradníkov alebo jednoducho pomáhať rodičom pri domácich prácach. Hra s fúrikom prispieva k rozvoju jemnej motoriky a pohybových zručností detí.

Detská kosačka na trávu Picnic Écoiffier so zvukom a nádržou od 18 mesiacov

Écoiffier kosačka na trávu Picnic je 54 cm vysoká detská kosačka. Je vyrobená z kvalitného a odolného plastu v zeleno-červenej farbe. Vyzerá ako skutočná kosačka s motorom a s odnímateľnou nádržou na posekanú trávu. Vydáva zvuky pri otočení kolieska. Dá sa použiť ako detské chodítko. Je to ideálna hračka pre dieťa, ktoré pomáha pri kosení trávy, pričom si nemôže ublížiť. kosačka je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Rozmery detskej kosačky sú 74*28,5*54 cm.

Detský vedro set s krhlou Maxi hrad Écoiffier 6 dielov od 18 mesiacov

Écoiffier set do piesku pre deti obsahuje spolu 6 kusov náradia do piesku. Je to vedierko červenej farby, ktorý pripomína svojim tvarom hrad, modré sitko, zelené hrabličky a lopatka, žltá krhla a červená formička v tvare hradu. Pomocou nástrojov môžu deti vytvárať v piesku rôzne kreácie a rozvíjať tak svoju fantáziu. Tento set svojim prevedením zaujme každého chlapca či dievča. Set do piesku má kompaktné balenie, ktoré sa jednoducho a prakticky prenáša. Detský set do piesku je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Rozmery setu sú 20*18,5*40 cm. Dieťa si vďaka setu môže postaviť na pláži alebo na detskom pieskovisku svoj vlastný hrad pomocou náradia

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý produkuje kvalitné detské hračky. Tieto hračky sú vďaka vysokým európskym štandardom vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzska značka Écoiffier s originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby. Taktiež mu záleží aj na ochrane prírody, preto je členom programov Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využíva recyklované materiály, zdravotne neškodné farby, preto je zárukou zábavy, ale aj bezpečnosti pri hrách vašich ratolestí. Zaobstarajte vašim ratolestiam túto cenovo výhodnú súpravu hračiek do piesku alebo do záhrady a zaručíte im veľkú zábavu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery66*28*28 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.