Set šmykľavka Princezné Toboggan XS Smoby dĺžka 90 cm a vozík s vedro setom Princezné

Popis produktu

Šmykľavka Princezné Toboggan XS a vozík na ťahanie Princezné s vedro setom od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby sú vynikajúcim doplnkom na každú záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Sada hračiek za akciovú cenu je vhodná najmä pre dievčatká od 2 rokov a je vyhotovená v príjemných odtieňoch ružovej farby. Set je zložený z kvalitnej šmykľavky s toboganom pre deti a z krásneho vozíka s vedro setom. Tieto sa vzájomne farebne aj dizajnovo dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy.

Šmykľavka Disney Princess Toboggan XS Smoby s vodotryskom 90 cm šmýkacia plocha od 2 rokov

Šmykľavka Disney Princess Toboggan XS je špičková šmykľavka od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby. Detská šmykľavka poteší najmä dievčatá od 2 rokov plochou na šmýkanie s dĺžkou 90 cm v štýle animovaného Disney motívu Princess (Princezné), ktoré poznajú deti po celom svete. Ružové farebné vyhotovenie upúta deti na prvý pohľad a svoje žiarivé farby si zachová aj po rokoch používania vďaka anti UV filtru. Šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.

Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Opierky na ruky poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol. Šmýkacia plocha je ergonomická, vytvarovaná pre maximálny komfort dieťaťa. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň.

Vozík na ťahanie Disney Princess Smoby s vedro setom do piesku ružový (vedro výška 17 cm) od 18 mes

Detský vozík na ťahanie Disney Princezné od renomovanej francúzskej značky Smoby s vedro setom do piesku poteší všetky dievčatká, ktoré milujú Disney rozprávky o princeznách. Krásny ružový vozík na štyroch stabilných kolieskach je polepený motívmi princezien a rovnako ozdobené je aj ružové vedierko s hračkami do piesku. Na hračkách nesmú chýbať princezné ako Bella, Ariela, Popoluška či Šípková Ruženka. Vedierko, ktoré obsahuje lopatku, hrabličky a formičku v tvare korunky dokonale ladí s vozíkom a poteší všetky deti od 18 mesiacov.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca, ktorý produkuje kvalitné plastové hračky, vyrobené podľa prísnych noriem a európskych štandardov. Značka Smoby je držiteľom certifikátu odolnosti a kvality. Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie a jej hračky sa vyznačujú originálnym francúzskym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia106*51*25 cm
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg
Nosnosť20 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.