Set elektronická autodráha Vroom Planet Smoby s autíčkom a motorkami a 3 požiarne autíčka

Popis produktu

Set hračiek skákajúca autodráha Vroom Planet a požiarne autíčka tvoria úžasnú súpravu chlapčenských hračiek. zladené farebne, ale aj funkčne. Chlapci požiarne autíčka využijú pri zábavných hrách so svojou autodráhou. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Autodráha s autíčkom a 2 motorkami má úžasne prepracované detaily, vďaka čomu sa veľmi rýchlo stane obľúbenou hračkou detí. Autíčka s požiarnickým motívom sa hodia na autodráhu, ale aj na samostatné hry. Cenovo výhodná ponuka 2 hračiek Smoby je neodolateľná a naozaj veľmi príjemná, preto neváhajte a zakúpte tieto fantastické hračky aj svojim malým nezbedníkom.

Detská autodráha Vroom Planet Smoby elektronická s autíčkom a 2 motorkami od 18 mesiacov

Smoby elektronická autodráha Vroom Planet je úžasná multiautodráha so zvukovými a svetelnými efektmi. Je vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov, v pestrých, žiarivých farbách. V balení sú aj 2 motorky a 1 autíčko, ktoré chlapci využijú pri stváraní zábavných vzrušujúcich kúskov na autodráhe. Vyberte si svoje vozidlo a položte ho na štartovaciu čiaru. Dajte svetelný a zvukový signál na štart a rýchle vzrušujúce preteky sa môžu začať. Môžete si vybrať medzi niekoľkými cestami: prudký zjazd dole kopcom s alebo bez vystreľovacej rampy alebo cesta menším zjazdom s veľkou zákrutou. Po jazde môže autíčko aj motorky dotankovať a oddýchnuť si v parkovacej časti pred ďalšou súťažou. Detská autodráha funguje na 2 AAA batérie, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Samozrejme, najobľúbenejšími hračkami sú autodráhy, pretože na nich môžu deti so svojimi autíčkami jazdiť rýchlo, hry sú vždy veľmi vzrušujúce. Keď má chlapčenská autodráha ešte aj svetelné a zvukové efekty, je postarané o zábavu na dlhé hodiny. Hra s autíčkami a autodráhou pre chlapcov nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie. Rozvíja sa aj ich kreativita a fantázia.

Set 3 hasičských autíčok Vroom Planet Smoby od 12 mesiacov

Smoby sada požiarnych autíčok Vroom Planet je úžasná súprava hračiek pre chlapcov zahŕňajúca červené klasické autíčko, autíčko s rebríkom a požiarnu helikoptéru. Všetky tri dopravné prostriedky majú výšku 7 cm, sú vyrobené z kvalitného a hebkého plastu, v žiarivej červenej farbe. Je to krásna hračka pre malých požiarnikov, vhodná od 12 mesiacov. Detské autíčka majú veselé usmievajúce sa tváričky, ktoré pôsobia na deti pozitívnym dojmom. Ľahko sa s nimi manipuluje, deti ich veľmi ľahko uchopia. Deti si hraním sa na požiarnikov skúšajú, čo život požiarnikov prináša. Súprava autíčok pre chlapcov je na to ideálnym prostriedkom.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Súprava elektronickej autodráhy a autíčok v motíve požiarnikov je veľmi zábavná sada hračiek, s ktorou sa deti dokážu zahrať dlhé hodiny a hra s autíčkami ich nikdy neomrzí. Preto nesmie autodráha s požiarnymi autíčkami chýbať ani v zbierke vášho dieťatka.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery50*32*35 cm
Celková výška35 cm
Rozmery balenia48*11*39 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,58 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné