Set domček Priateľov ekologický v prírodných farbách a vodný tunel Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný a 2,3 m šmykľavka

Popis produktu

Ekologický domček a šmykľavka s vodným tunelom poteší všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú v záhrade na čerstvom vzduchu. Hračky v sete farebne a dizajnovo ladia, vytvoria na vašej záhrade moderné herné centrum. Hračky od francúzskeho výrobcu Smoby majú povrch chránený UV filtrom, takže si zachovajú svoje krásne farby po dlhé roky. Rozšíriteľný domček so šmykľavkou sú vyrobené ekologickým spôsobom z recyklovaných materiálov, vyznačujú sa prvotriednou kvalitou a zároveň chránia životné prostredie. Deti pri hre so šmykľavkou ocenia aj vodný tunel, ktorý im pripraví chladivé osvieženie počas horúcich letných dní.

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends Evo Playhouse Green Smoby rozšíriteľný z recyklovaného materiálu s UV filtrom

Domček Priateľov ekologický v prírodných farbách Friends House Evo je mimoriadne priestranný domček pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Ponúkne deťom rozsiahly priestor na hranie, takže sa doň zmestia aj so svojimi súrodencami a kamarátmi. Je vybavený dvojitou strechou, zadnými polovičnými dverami a prednými plnými dverami s kľúčom a priezorom. Na fasáde domčeka sa nachádza aj otvárateľná poštová schránka, deti si užijú skvelý výhľad vďaka 6 oknám a 2 okeniciam, ktoré sa dajú otáčať o 360°. Deti tak budú mať vnútri vždy čerstvý vzduch aj počas horúcich letných dní a dokážu si regulovať množstvo dopadajúceho slnečného svetla.

Špičkový francúzsky domček je vyrobený ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 50% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia. Povrch domčeka chráni UV filter, vďaka ktorému si zachová krásne farby aj po dlhom používaní. Rozmery domčeka sú 176*115*162 cm, vyznačuje sa vysokou stabilitou, vynikajúco odoláva silnému vetru a nepriaznivému počasiu. Ekologický domček z kolekcie Smoby Green deti vedie k zodpovednému vzťahu k prírode, pomáha im rozvíjať predstavivosť a sociálne zručnosti pri hre s kamarátmi a súrodencami. Domček je možné kedykoľvek rozšíriť o ďalšie doplnky, ktoré prinesú deťom nové herné možnosti.

Šmykľavka ekologická s vodotryskom Toboggan XL Slide Green Smoby 2,3 m šmýkacia plocha z recyklovaného materiálu s UV filtrom

Ekologická šmykľavka s vodotryskom Toboggan XL Slide Green od francúzskeho výrobcu Smoby očarí chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Mimoriadne pevná konštrukcia šmykľavky je stabilná a pýši sa vysokou nosnosťou 50 kg, plocha na šmýkanie má dĺžku až 2,3 metra. Je vyrobená z pevného a odolného plastu, ktorý je zamatový na dotyk, taktiež má jemné a oblé hrany. Bezpečnosť detskej šmykľavky zaručujú masívne držadlá a protišmykové schodíky vyrobené technológiou Blow Moulding, vďaka čomu sú mimoriadne pevné a stabilné. Šmykľavka sa dá napojiť na vodu, vďaka čomu ju deti dokážu využívať aj ako tobogán, ktorý im prinesie chladivé osvieženie počas horúcich letných dní.

Šmykľavka je vybavená pohodlnou ergonomickou plochou na šmýkanie, ktorú deti ocenia pri každodennej hre. Povrch šmykľavky je vybavený UV filtrom, ktorý chráni farby pred vyblednutím, vďaka čomu vyzerá šmykľavka ako nová aj po dlhom používaní. Je vyhotovená v jemných prírodných  farbách, ktoré sa dokonale hodia na každý dvor alebo záhradu a pomáhajú v deťoch rozvíjať fantáziu a predstavivosť. Šmykľavka je vyrobená ekologickým spôsobom, pri výrobe sa použilo až 70% recyklovaného materiálu, vďaka čomu sa výrazne prispelo k ochrane životného prostredia.

Vodná hra na záhradu s vodným tunelom Splashy Way 2v1 Smoby pod šmykľavku s nastaviteľnou výškou trysiek a UV filtrom 

Vodná hra na záhradu s vodným tunelom Splashy Way 2v1 od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje skvelý darček pre deti od 24 mesiacov. Multifunkčná vodná hra sa dá umiestniť pod všetky šmykľavky značky Smoby, po napojení na záhradnú hadicu vytvorí efekt vodného tunela. Je vyrobená z pevných a odolných plastových materiálov, jej povrch je chránený UV filtrom, vďaka čomu si zachová krásny vzhľad aj po rokoch používania. Nastaviteľná výška trysiek umožní nastaviť silu prúdenia vody v závislosti od tlaku vody. Vodná hračka umožní lepšiu funkčnosť a využiteľnosť detských šmykľaviek, dá sa používať aj samostatne, deti vďaka nej trávia viac času na čerstvom vzduchu a posilňujú si imunitu.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery176*115*162 cm
Celková výška162 cm
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.