Drevený didaktický set Educational Set Eichhorn labyrint skladací klaun a psík na kolieskach od 12 mes

Popis produktu

Nádherný didaktický set Educational Set od nemeckej značky Eichhorn obsahuje labyrintskladacieho klauna psíka na kolieskach, vďaka ktorým si deti od 12 mesiacov začnú naplno rozvíjať svoju fantáziu a predstavivosť. Zahrajú sa so psíkom na kolieskach, naučia sa poskladať veselého farebného klauna a snažia sa prevliecť koráliky cez labyrint s 2 dráhami. Nadčasové didaktické hračky sú vyrobené z kvalitného brezového dreva, vyznačujú sa jemným povrchom a vďaka sýtym farbám vytvoria v detskej izbičke veselú atmosféru. Deti si ich ihneď obľúbia a hravou formou si zlepšujú jemnú motoriku, učia sa rozoznávať nové farby a tvary. 

Drevené didaktické hračky sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, zlepšujú kognitívne schopnosti a zručnosti. S veselými hračkami Eichhorn si deti zlepšujú aj priestorové videnie, logické myslenie a získavajú zdravé sebavedomie. Klasické drevené hračky sú čoraz populárnejšie a vďaka prvotriednemu materiálu vydržia vo vašej rodine po dlhé roky, potešia aj ďalšiu generáciu detí. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňajú aj prísne kritériá kvality, sú bezpečné pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevený didaktický set
  • labyrint, skladací klaun a psík na kolieskach
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodné od 12 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery10,5*25*29 cm
Hmotnosť560 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.