Set dvojposchodová garáž Vroom Planet Grand Smoby s 1 autíčkom a súprava 7 autíčok

Popis produktu

Set hračiek dvojposchodová garáž Vroom Planet Grandsúprava autíčok Vroom Planet sú výborne zladená sada hračiek pre chlapcov. Hodia sa k sebe nielen funkčne, ale aj farebne. Tieto hračky pochádzajú z dielne francúzskeho výrobcu Smoby, ktorý sa už dlhé roky pýši výrobou kvalitných a bezpečných hračiek s originálnym dizajnom. Garáž má mnoho zaujímavých detailov, ktoré chlapcov určite zaujmú. Súčasťou setu je aj súprava autíčok, s ktorými sa deti môžu hrať na autodráhe alebo samostatne.

Dvojposchodová garáž pre deti Vroom Planet Grand Smoby s 1 autíčkom a úložným boxom od 18 mesiacov

Smoby poschodová garáž Vroom Planet Grand je veľmi zaujímavá hračka vhodná pre chlapcov od 18 mesiacov. Detská garáž pre autíčka má 2 poschodia, ktoré sú prepojené jednak klasickou cestou a jednak na poschodia vedie aj výťah pre autá. Sú tam spúšťacie rampy, rôzne dopravné značky, autoumyváreň  dráha pre helikoptéru vo vrchnej časti. Praktickou súčasťou garáže na hranie je úložný box na prízemí, do ktorého si deti môžu poukladať svoje autíčka alebo iné drobnosti. Celá chlapčenská hračka hýri farbami a má veľmi realistický dizajn, prichádza v balení s 1 autíčkom. Má rozmery 62*60*43 cm a je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je zamatový na dotyk.  

Hra s autíčkami je veľmi obľúbená medzi najmenšími chlapcami už desiatky rokov. Poznajú ju naši ockovia, dedkovia aj pradedovia. Malí chlapci sa radi hrajú na preteky, naháňačky alebo záchranné akcie so svojimi dopravnými prostriedkami. Samozrejme, rýchle stroje potrebujú aj nejaký úkryt a ochranu pred zlým počasím, na čo skvele poslúži poschodová garáž Smoby. Hra s autíčkami a parkovacou garážou nie je len zábavná, ale je aj užitočná pre rozvoj dieťaťa. Je veľmi dôležité viesť najmenšie deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Deti naberajú istý pocit zodpovednosti za vlastné konanie, rozvíja sa aj ich tvorivosť, kreativita a fantázia. Manipuláciou s autíčkami sa rozvíja jemná motorika pohybové zručnosti detí, tiež logické a priestorové myslenie.

Autíčka Vroom Planet Collector Box Smoby s traktorom 7 kusov pracovné a osobné od 12 mes

Autíčka Planet Collector Box z edície Vroom Planet od francúzskeho Smoby prekvapia a potešia všetky deti od 12 mesiacov. Moderná súprava obsahuje sadu 7 vozidiel (osobné aj pracovné), ktoré majú príjemné oblé hrany a krásny dizajn s usmiatymi tváričkami. Všetky dopravné prostriedky sú vyrobené z kvalitného a jemného plastu v pestrých farbách. Sú prispôsobené pre malé detské rúčky, umožňujú jednoduchú manipuláciu. S autíčkami sa deti zahrajú aj na rôzne povolania - autodopravcov, hasičov, traktoristov. Vozidlá pôsobia na deti pozitívnym dojmom a vždy ich rozveselia.

Smoby je populárny francúzsky výrobca tých najkrajších detských plastových hračiek. Všetky hračky od výrobcu Smoby majú zaoblené hrany, ktoré slúžia ako preventívna ochrana pred zraneniami počas hry. Žiarivé a pestré farby hračiek Smoby podnecujú detskú predstavivosť. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na detské ruky pôsobí veľmi príjemne. Je to plast zamatový na dotyk. Súprava garáže a autíčok je veľmi zábavná sada hračiek, s ktorou sa deti dokážu zahrať dlhé hodiny a hra s autíčkami ich nikdy neomrzí. Preto nesmú farebné autíčka s garážou chýbať ani v zbierke vášho dieťatka.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*60*43 cm
Rozmery balenia66*16*49 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,53 kg
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.