Set dve šmykľavky Toboggan XS Smoby farebné s vodou dĺžka 90 cm od 24 mes

Popis produktu

Dve detské šmykľavky Smoby v ružovo-zelenej a zeleno-modrej farebnej kombinácii patria z najkvalitnejším produktom medzi detskými šmykľavkami. Každá z dvoch šmykľaviek Smoby má 90 cm dlhú plochu na šmýkanie a je vhodná pre deti už od 2 rokov. Je veľmi bezpečná a vďaka svojej ergonomickej tvarovanej ploche na šmýkanie zaručuje príjemný a pohodlný pocit z jazdy pre každé dieťa. Detské šmykľavky sa veľmi jednoduchým spôsobom dajú poskladať a znova rozložiť, keď ich dieťa nepoužíva. Nezaberajú veľa miesta a pre ich malé rozmery sa ľahko zmestia do detskej izby či do kufra auta, preto si ich môžete zobrať so sebou na chatu či k vode. Detské šmykľavky majú nosnosť 20 kg.

Jedinečnou vlastnosťou malej detskej šmykľavky XS Toboggan je UV filter, ktorý chráni povrch plastu pre slnečným žiarením a zabezpečuje tak že farby zostanú krásne svieže ako v prvý deň počas dlhých rokov. Navyše detská šmykľavka je doplnená praktickým otvorom na vodu, kde sa dá napojiť hadica a dieťa sa šmýka na vode, napríklad, do svojho bazénika. Deti sa šmýkajú a majú svoj vlastný malý tobogan. Je to veľká zábava a deti milujú jazdu na šmykľavke. Šmykľavka pre deti pekne ozdobí každý dvor či záhradu. U detí pestré farby stimulujú ich predstavivosť a podnecujú fantáziu. 

Schodíky na šmykľavke majú protišmykovú úpravu, aby sa zabránilo možnému pošmyknutiu. Lezenie po schodíkoch je bezpečné a príjemné aj bosou, mokrou nohou. Výška stupienkov šmykľavky je 75 cm. Jej šírka je 50 cm a dĺžka od rebríka k zošmyku po zem je 125 cm. Plastový povrch šmykľavky je na dotyk zamatový a jemný k detským rúčkam. Jej hrany sú oblé, a preto si deti nemôžu pri hre ublížiť. Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť šmykľavky pre deti, ktorá je vyrobená podľa noriem a európskeho štandardu. Francúzska značka Smoby je zárukou kvality overená počas dlhých rokov svojej existencie. Každé dieťa miluje jazdu na šmykľavke, preto je to jedna z najobľúbenejších hračiek na záhradu.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery125*50*75 CM
Celková výška75 cm
Rozmery balenia120*100*180 cm - 2x
Celková dĺžka125 cm
Dĺžka šmýkacej plochy90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,60 kg - 2x
Nosnosť20 kg
Set produktovÁno
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné