Set drevená magnetická školská lavica s tabuľou Splash Janod 2v1 polohovateľná a stolička

Popis produktu

Všetci rodičia chcú pre svoje zvedavé a šikovné deti kvalitné hračky, s ktorými sa naučia veľa nových vecí. Set krásnych hračiek od francúzskej značky Janod a Smoby obsahuje drevenú školskú lavicu s tabuľou a detskú stoličku v nádhernom zelenom vyhotovení. Set hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže ušetríte viac, ako pri nákupe hračiek samostatne. Kvalitné hračky pre deti od 3 rokov sa vyznačujú moderným dizajnom, ktorý zaujme každé dieťa.

Drevená školská lavica a tabuľa Splash Janod 2v1 magnetická, polohovateľná s poličkou a doplnkami od 3-8 rokov

Drevená školská lavica a tabuľa Splash 2v1 je multifunkčná drevená pomôcka a hračka zároveň, vhodná pre všetky deti od 3 do 8 rokov. Tabuľa je výškovo nastaviteľná, takže sa prispôsobí a rastie spolu s vaším dieťaťom. Drevená tabuľa je obojstranná. Z jednej strany tabule si dieťa môže kresliť na klasickú čiernu tabuľu, ako v škole, z druhej strany môže využiť magnetickú bielu tabuľu. Drevená školská lavica s tabuľou je výborná detská hračka, vhodná do každej izby.

Drevená školská tabuľa sa dá veľmi ľahko poskladať na školskú lavicu. K detskej lavici si môže prisunúť stoličku a pustiť sa posediačky do kreslenia. Drevená tabuľa má krásny farebný rám, ktorý sa vyznačuje moderným dizajnovým vyhotovením. Dieťa bude mať veľkú radosť pri práci a zábave s touto kvalitnou detskou školskou lavicou. Určite ju využije na hru na vyučovanie so svojimi súrodencami alebo na školu.

Taburetka pre deti KidStool Smoby 2v1 zelená s UV filtrom 27 cm výška, nosnosť 50 kg od 18 mesiacov

Stolička pre deti KidStool Smoby je výborná stolička pre malých školákov od 18 mesiacov. Jej krásne farby nestratia ani po dlhom čase svoj žiarivý odtieň vďaka anti UV filtru, takže bude vyzerať ako nová. Sedadlo stoličky je vo výške 27 cm, pričom celková výška aj s operadlom je 50 cm. Detská stolička má nosnosť 50 kg a je skvelou stoličkou na to, aby sa vaše dieťatko učilo samostatne sedieť v tej správnej polohe. Stoličku v zelenej farbe môže dieťatko používať pri hraní, ale aj počas jedenia či na záhradnej párty a dokonale ladí s detskými domčekmi Smoby.

Janod je symbolom jedinečných a kvalitných drevených hračiek s francúzskym dizajnom, ktoré sú nielen zábavné, ale aj rozvíjajú inteligenciu detí. Francúzsky vývojár Janod si dáva záležať aj na atraktívnom dizajne svojich hračiek a za jeho kvalitou stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery77*52*52 cm / 52*49*116 cm
Celková výška52 cm / 116 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbabéžová
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.