Set drevená lavica Modulo Space skladacia magnetická Smoby na kriedu a dizajnové štúdio Maggie&Bianca

Popis produktu

Set drevená lavica Modulo Space s tabuľou a dizajnové štúdio Maggie&Bianca je ako stvorený pre všetky tvorivé deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, fantáziu a predstavivosť. Sadu hračiek ponúkame za zvýhodnenú cenu, takže pri nákupe ušetríte. Výrobca Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí.

Drevená školská lavica Modulo Space Smoby obojstranná skladacia so 60 doplnkami

Smoby detská drevená lavica s lavičkou Modulo Space Activity je vyrobená z masívneho dreva. Detská lavica sa ľahko zloží, a po zložení nezaberá veľa miesta. Školská lavica pre deti má pod písacou doskou veľký úložný priestor, ktorý sa dá naplniť množstvom kried, fixiek a magnetiek. Písacia doska sa dá nadvihnúť kolmo a tak na ňu môžu kresliť naraz dve deti z dvoch strán. Z jednej strany kriedou a z druhej strany fixkou. Plocha na písanie je obojstranná a preto sa dá meniť. Z jednej strany dieťa kreslí alebo píše kriedou a z druhej strany fixkami. Na detskú lavicu sa zmestia vedľa seba aj dve deti. Je to priestranná lavica veľkou tabuľou, s ktorou vaše ratolesti zažijú kopec zábav. Kreslenie a písanie rozvíja detskú fantáziu a výtvarné vlohy dieťaťa, chuť učiť sa a tvoriť.

Je v krásnej svetlej farbe prírodného dreva v kombinácií s lesklou červenou farbou a zelenou farbou a malej červenej nádobky z jednej strany, kam sa dajú tiež uložiť perá a písacie potreby. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery detskej lavice sú 64*60*58 cm. Detská školská lavica je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku kde si môžu precvičovať učivo alebo kresliť. Lavica obsahuje spolu až 60 doplnkov, ku ktorým patria vypuklé klasické magnetické písmená abecedy, čísla od 0 po 9, rôzne znaky + - = / x, lomítka, fixka a farebné kriedy s utierkou zo špongie. Poskladať sa dá za 5 sekúnd bez použitia pracovných nástrojov.

Dizajnové štúdio Maggie&Bianca Smoby módne návrhárstvo 70 dielov od 5 rokov

Máte doma malú módnu návrhárku? Potešte ju krásnym darčekom s motívom obľúbeného seriálu Maggie&Bianca. Dizajnové štúdio Maggie&Bianca Smoby módne návrhárstvo s bohatou výbavou 70 dielov splní sen každému dievčatku od 5 rokov. Deti si môžu kombinovať jednotlivé outfity a dekorovať si skrinku s vešiakom peknými nálepkami, všetko v štýle obľúbeného seriálu.  Malá módna návrhárka sa zabaví s malým dizajnovým štúdiom a módnym návrhárstvom, ktoré obsahuje pódium, kam si dievčatko môže ukladať siluety naštýlovaných modeliek. Ďalej tu nájde skvelý stojan na vešanie a skrinku s uzatváracími dvierkami a tabuľu, na ktorej si bude môcť pripravovať svoje vlastné návrhy a zlepšenia modelov.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*60*58 cm
Výška pracovnej plochy58 cm
Rozmery balenia67*12*58 cm
Výška sedacej plochy27 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,43 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné