Set drevená lavica Modulo Space skladacia magnetická Smoby na kriedu a magnetické písmenká, čísla a znaky

Popis produktu

Set drevená lavica Modulo Space s tabuľou a magnetické písmenká, čísla a znaky je perfektná sada hračiek pre deti od od 3 rokov, ktoré sa rady kreatívne zabávajú. Hračky v sete spolu krásne farebne aj dizajnovo ladia a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé roky. Hračky Smoby pomáhajú rozvíjať komunikačné a jazykové schopnosti detí, fantáziu. Sadu hračiek ponúkame za zníženú cenu, takže pri nákupe ušetríte. Výrobca Smoby spája v hračkách najvyššiu kvalitu a pravý francúzsky dizajn, ktorý sa zapáči každému dieťaťu. Set hračiek je vhodný pre hru viacerých detí.

Drevená školská lavica Modulo Space Smoby obojstranná skladacia so 60 doplnkami

Smoby detská drevená lavica s lavičkou Modulo Space Activity je vyrobená z masívneho dreva. Detská lavica sa ľahko zloží, a po zložení nezaberá veľa miesta. Školská lavica pre deti má pod písacou doskou veľký úložný priestor, ktorý sa dá naplniť množstvom kried, fixiek a magnetiek. Písacia doska sa dá nadvihnúť kolmo a tak na ňu môžu kresliť naraz dve deti z dvoch strán. Z jednej strany kriedou a z druhej strany fixkou. Plocha na písanie je obojstranná a preto sa dá meniť. Z jednej strany dieťa kreslí alebo píše kriedou a z druhej strany fixkami. Na detskú lavicu sa zmestia vedľa seba aj dve deti. Je to priestranná lavica veľkou tabuľou, s ktorou vaše ratolesti zažijú kopec zábav. Kreslenie a písanie rozvíja detskú fantáziu a výtvarné vlohy dieťaťa, chuť učiť sa a tvoriť.

Je v krásnej svetlej farbe prírodného dreva v kombinácií s lesklou červenou farbou a zelenou farbou a malej červenej nádobky z jednej strany, kam sa dajú tiež uložiť perá a písacie potreby. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery detskej lavice sú 64*60*58 cm. Detská školská lavica je skvelou pomôckou pre deti v predškolskom a mladšom školskom veku kde si môžu precvičovať učivo alebo kresliť. Lavica obsahuje spolu až 60 doplnkov, ku ktorým patria vypuklé klasické magnetické písmená abecedy, čísla od 0 po 9, rôzne znaky + - = / x, lomítka, fixka a farebné kriedy s utierkou zo špongie. Poskladať sa dá za 5 sekúnd bez použitia pracovných nástrojov.

Magnetky Smoby čísla a znaky 48 kusov

Sada magnetických čísel a znakov Smoby je výborný doplnok k školskej tabuli pre deti. Súprava čísel na tabuľu je tvorená 48 kusmi magnetiek. Deti si z magnetických čísel skladajú jednoduché príklady, hravým spôsobom sa učia počítať. 48 magnetických čísel pomôže deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa čísel. Je to veľmi dobrá pomôcka na hravé učenie sa. Manipuláciou s malými číslami a matematickými znakmi sa rozvíja aj jemná motorika manuálna zručnosť.

Magnetické písmenká Smoby abeceda 48 kusov

Magnetická abeceda Smoby je výborný doplnok k školskej tabuli pre deti. Súprava písmen na tabuľu je tvorená 48 písmenami abecedy. Deti si z magnetických písmen môžu na detskej tabuli vytvárať rôzne obrazce, učiť sa o písmenkách a skladať prvé slovíčka. 48 magnetických písmen pomôže deťom v predškolskom a mladšom školskom veku s učením sa písmen. Je to veľmi dobrá pomôcka na hravé učenie sa. Manipuláciou s malými písmenkami sa rozvíja aj jemná motorika manuálna zručnosť.

Francúzsky renomovaný výrobca detských hračiek Smoby sa zaoberá produkciou kvalitných a jedinečných hračiek svojim dizajnom ako i funkčnosťou. Je lídrom na trhu a hračky sú vyrobené zo zdravotne bezpečného a kvalitného plastového materiálu, ktorý prešiel európskymi testami kvality, spĺňa aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery64*60*58 cm
Výška pracovnej plochy58 cm
Rozmery balenia67*12*58 cm
Výška sedacej plochy27 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,43 kg
Farbačervená
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné