Set drevená kuchynka Spicy Cooker Janod červená a pochrómovaný riad 7 kusov

Popis produktu

Nečakajte a doprajte svojim malým šéfkuchárom kvalitné drevené hračky. Set drevená kuchynka Spicy Cooker Janod a pochrómovaný riad je atraktívny a moderný set kvalitných hračiek pre deti od 3 rokov, ktoré milujú svet varenia a pečenia. Zvýhodnený set hračiek značky Janod vás a vaše deti prekvapí nielen zníženou cenou, ale taktiež vysokou kvalitou a originálnym dizajnom. Hračky Janod rozvíjajú jemnú detskú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Set hračiek sa hodí do každej detskej izbičky.

Drevená kuchynka pre deti Spicy Cooker Janod od 3-8 rokov červená

Drevená kuchynka Spicy Cooker Janod je vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Drevená kuchynka je vybavená mikrovlnkou, varnou doskou, drezom a rúrou. Vstavanou súčasťou kuchynky je aj polička na odkladanie potravín a doplnkov, hodiny, vešiak na varešky, otváracia skrinka v spodnej časti. Kuchynka disponuje otočnými gombíkmi, vydávajúce mechanický zvuk click click.

Rozmery detskej kuchynky sú 55*30*87 cm, celková výška je 87 cm a výška pracovnej plochy je 50 cm. Stojí na 4 pevných a stabilných nohách. Detská drevená kuchynka Janod má nádherný francúzsky dizajn, ktorý bude milovať aj niekoľko generácií detí. Drevená kuchynka v krásnom červenom-ružovom vyhotovení má navyše retro motív na zadnej stene. Výrazné farby, retro dizajn, jemne opracované drevo a detaily kuchynky sú zárukou, že si ju obľúbi každý malý kuchár. Kuchynka z dreva má rúru na pečenie a dostatok úložných priestorov na potraviny, hračky či iné poklady.

Riad do detskej kuchynky Janod pochrómovaný 7 dielov

Každá kuchynka by mala obsahovať aj súpravu riadov. K drevenej kuchynke Spicy Cooker nájde malý šéfkuchár sadu 7-dielnu súpravu riadov s pochrómovaným povrchom, s ktorými zažije zábavu navyše. Pri varení môže využiť sitko na cestoviny, panvicu, hrniec, naberačku, 2 obracačky alebo naberačku na cestoviny. Súprava riadov má realistický francúzsky dizajn a veľmi kvalitné vyhotovenie, ktoré si zamiluje každý malý kuchár.

Janod je popredná francúzska značka, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery55*30*87 cm
Celková výška87 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Celková dĺžka55 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...