Set drevená kuchynka Spicy Cooker Janod červená a obedová súprava v kufríku

Popis produktu

Drevené hračky sa tešia čoraz väčšej obľube u detí po celom svete. Set drevená kuchynka Spicy Cooker Janod a obedová súprava v kufríku predstavuje obľúbený set kvalitných hračiek pre každé dieťa od 3 rokov, ktoré sa rado hrá na šéfkuchára. Set hračiek od svetoznámej značky Janod môžete získať je v našej ponuke za zvýhodnenú cenu, takže okrem toho, že výrazne ušetríte, zároveň svojim deťom poskytnete kvalitné hračky, s ktorými sa vydržia hrať dlhé hodiny. Hračky Janod rozvíjajú jemnú detskú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Set hračiek sa hodí do každej detskej izbičky.

Drevená kuchynka pre deti Spicy Cooker Janod od 3-8 rokov červená

Drevená kuchynka Spicy Cooker Janod je vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Drevená kuchynka je vybavená mikrovlnkou, varnou doskou, drezom a rúrou. Vstavanou súčasťou kuchynky je aj polička na odkladanie potravín a doplnkov, hodiny, vešiak na varešky, otváracia skrinka v spodnej časti. Kuchynka disponuje otočnými gombíkmi, vydávajúce mechanický zvuk click click.

Rozmery detskej kuchynky sú 55*30*87 cm, celková výška je 87 cm a výška pracovnej plochy je 50 cm. Stojí na 4 pevných a stabilných nohách. Detská drevená kuchynka Janod má nádherný francúzsky dizajn, ktorý bude milovať aj niekoľko generácií detí. Drevená kuchynka v krásnom červenom-ružovom vyhotovení má navyše retro motív na zadnej stene. Výrazné farby, retro dizajn, jemne opracované drevo a detaily kuchynky sú zárukou, že si ju obľúbi každý malý kuchár. Kuchynka z dreva má rúru na pečenie a dostatok úložných priestorov na potraviny, hračky či iné poklady.

Drevená sada riadov Picnik Hamper Janod v kufríku s 21 doplnkami

Drevený set riadov Picnik Hamper je pekná a kvalitná drevená hračka vhodná pre deti od 3 do 8 rokov. Balenie tvorí štýlový a praktický kufrík, v ktorom nájdete spolu 21 doplnkov: príbory, taniere a poháre. Drevené riady sú ideálne na detský piknik v prírode, ale takisto sa hodí k akejkoľvek drevenej kuchynke Janod. Detský drevený riad má pekné farebné vyhotovenie, kufrík sa dá využiť aj na uskladnenie iných hračiek. Prostredníctvom drevenej hračky sa rozvíja detská fantázia a predstavivosť, jemná motorika a deti sa približujú svetu dospelých. Drevený set riadov v kufríku je nadčasová drevená hračka, ktorá je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Janod je popredná francúzska značka, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery55*30*87 cm
Celková výška87 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Celková dĺžka55 cm
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...