Set drevená kuchynka Wood Cook Smoby s kávovarom a drevené ovocie a zelenina

Popis produktu

Kvalitné drevené hračky v sete príjemne prekvapia a potešia každé dieťa. Set drevená kuchynka Wood Cook Smoby s kávovarom a drevené ovocie a zelenina je vhodný pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady pohybujú v kuchyni a chceli by sa naučiť kuchárskemu umeniu. Set hračiek je v ponuke za zvýhodnenú cenu a rodičia budú mať istotu, že sa ich deťom dostane do rúk poctivá drevená hračka. Drevené hračky sú príjemné na dotyk, bezpečné a zároveň rozvíjajú detské zručnosti a schopnosti. So setom hračiek sa výborne zabavia aj viaceré deti, súrodenci a kamaráti.

Drevená kuchynka pre deti Wood Cook Smoby s kávovarom, barovým pultom a 22 doplnkami

Detská drevená kuchynka Wood Cook Smoby s kávovarom a barovým pultom je moderná kuchynka z kvalitného dreva, určená pre všetkých malých šéfkuchárov od 3 rokov. Unikátny retro dizajn, ktorý dopĺňajú moderné doplnky v žiarivých farbách z nej robia štýlovú kuchynku, ktorá bude peknou dekoráciou každej detskej izbičky. Drevená kuchynka Wood Cook má krásne prevedenie, v ktorom sa kombinuje kvalitný materiál z dreva a žiarivých farieb modrej, červenej, žltej a sivej farby, ktoré sú dokonale zladené.

Na pracovnej ploche dieťa nájde sporák, drez na umývanie riadu a odkladací priestor. Sporák má dve platničky na varenie chutných jedál a zapína/vypína sa gombíkmi. Nad sporákom je umiestnený digestor v sivej farbe. Dojem skutočnej kuchynky dopĺňa moderný kávovar s kapsulami a kuchynské hodiny. Drez je vybavený peknou batériou, a tak umývanie riadu bude pre deti veľkou zábavou. Nad drezom sa nachádza obrázok mikrovlnky, ktorá nesmie chýbať v modernej kuchyni. Zaujímavým detailom je barový pult v červenej farbe, pri ktorom sa návšteva môže pohostiť, ale tiež poslúži ako odkladací priestor.

Súčasťou detskej kuchynky je aj otvárateľná rúra na pečenie a chladnička, ktorá sa dá tiež otvárať. Malí kuchári môžu na prípravu chutných jedál použiť až 22 doplnkov, šálky, taniere, lyžičky, príbor, krabičky s polievkou, zmesou na pečenie koláčikov i špagety. Naberačku a hrniec si deti môžu zavesiť na praktický vešiak. Na udržiavanie poriadku v detskej kuchynke poslúži aj červená polička. Drevená kuchynka pre deti je vysoká 82 cm, jej dĺžka 80 cm. Deťom poskytuje množstvo herných podnetov v prirodzenom prostredí.

Drevené ovocie a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod od 2 rokov 12 kusov

Drevené ovocie a zelenina Picnik Chunky Fruits&Veg Janod je krásna drevená hračka vhodná pre deti od 2 do 4 rokov. Drevená sada obsahuje ovocie a zeleninu rozpolené na dve polovice, drevenú piknikovú podložku a nôž. Deti sa s ovocím a zeleninou môžu zahrať na piknik v prírode, výborne sa hodí k detskej kuchynke alebo obchodíku alebo sa s nimi môžu hrať samostatne a učiť sa, ako vyzerajú rôzne druhy ovocia a zeleniny. Hranie sa s touto krásnou drevenou hračkou pomáha rozvíjať detskú predstavivosť a fantáziu, deti si môžu "krájať" ovocie a zeleninu a pripraviť tak, napríklad, raňajky svojim milovaným. Keďže sú jednotlivé časti magnetické, hračka rozvíja aj jemnú motoriku detí. Drevené hračky sú nadčasové hračky, ktoré sa budú páčiť niekoľkým generáciám, vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb.

Smoby je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá sa zaoberá produkciou obľúbených hračiek pre deti. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality.

Janod je renomovaná francúzska značka, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery80*34*82 cm
Celková výška82 cm
Rozmery balenia61*16*40 cm
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,7 kg
Farbatyrkysová
Set produktovÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné