Set drevená kuchynka Cote Janod ružová na kolieskach a kočík s bábikou

Popis produktu

Set drevená detská kuchynka Cote Janod v ružovom vyhotovení a kočík s peknou bábikou predstavuje moderný set drevených hračiek, vhodný pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa rady hrajú na šéfkuchárov a zároveň milujú hry s bábikami. Značka Janod a spoločnosť Écoiffier sa podieľajú na vývoji a produkcii tých najlepších hračiek pre každé dieťa. Hračky od popredných značiek sú zamerané na rozvoj dieťaťa, jeho schopností a zručností. S týmto setom hračiek sa deti budú naozaj dlho zabávať. Nepremeškajte šancu získať zvýhodnený set hračiek za skvelú cenu.

Drevená detská kuchynka Cote Janod ružová na kolieskach s otočnými gombíkmi so zvukom a 8 doplnkami od 3-8 rokov

Drevená detská kuchynka Cote Janod na kolieskach je vhodný darček pre všetky malé dievčatká od 3 do 8 rokov. Drevená kuchynka je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu. Kuchynka pre malé kuchárky je vyhotovená v krásnej ružovej farbe s dekoráciami a obsahuje sadu 8 doplnkov: 2 drevené varešky a vidlička, hrniec s pokrievkou, panvica s pokrievkou, kuchynská rukavica, rekvizita vajíčka na smaženie.

Drevená kuchynka vo svojej výbave ponúka rúru na pečenie s poličkou a vedľa nej sa nachádza otváracia skrinka, ktorú dievčatko využije na odloženie kuchynských potrieb. Kuchynka je ďalej vybavená pochrómovaným drezom, 2 platničkami na varenie, mikrovlnnou rúrou, hodinami s pohyblivými ručičkami a otočnými gombíkmi so zvukom. Súčasťou kuchynky sú aj vešiaky na varešky a polička na odkladanie potravín. Celková výška kuchynky je 100 cm. Výška pracovnej plochy kuchynky je 50 cm a jej celkové rozmery sú 62*31*100 cm.

Drevený kočík pre bábiky Mademoiselle Janod ružový s perinkou od 18 mesiacov

Detský drevený kočík pre bábiky od značky Janod je vhodný pre deti od 18 do 36 mesiacov. Ružový kočík poteší najmä starostlivé a zodpovedné dievčatko, ktoré sa rado stará o svoju bábiku a vozí ju na prechádzky nad dvor a do parku. Súčasťou balenia je aj mäkká textilná perinka. Drevený kočík je vhodný pre bábiky s maximálnou výškou 36 cm. Bábika nie je súčasťou balenia. Kočík pre bábiku má rozmery 48*32*47 cm, jeho celková výška je 47 cm. Dievčatká môžu v kočíku voziť svoje obľúbené bábiky alebo iné hračky, pretože je dostatočne hlboký.

Vďaka ideálnej výške 47 cm môže vaše dievčatko voziť bábiku v kočíku, brať ju všade so sebou a cítiť sa tak ako naozajstná mamička. Vďaka textilnej strieške môže byť malá mamička spokojná, že na bábiku nebude svietiť slnko. Kočík má príjemný dizajn a príjemnú ružovú farbu s jemným bodkovaným vzorom. Ružovo-biele kolieska dodávajú kočíku originálny francúzsky šarm. Prostredníctvom dreveného kočíka sa deti približujú svetu dospelých, keď v ňom prevážajú svoje bábiky. Hra s bábikou v kočíku rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové schopnosti. Dievčatká sa zároveň učia zodpovednosti a starostlivosti o druhých.

Janod je popredná francúzska značka, ktorej história siaha do roku 1970. Zaoberá sa vývojom prvotriednych hračiek z dreva pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére.

Detská bábika Petit Bebe Nursery Écoiffier 32 cm od 18 mesiacov žltá

Detská bábika Petit Bebe Nursery od francúzskej spoločnosti Écoiffier je vysoká 32 cm a je vhodná pre všetky dievčatká od 18 mesiacov. Rozkošná bábika je oblečená v krásnych žltých dupačkách s ružovým golierikom z jemného a mäkkého materiálu. Bábika má mäkké telíčko a usmievavý výraz. Pohyblivé očká potešia každé dievčatko.  Je vyrobená z kvalitných a zdravotne neškodných materiálov. Hra dieťaťa s bábikou rozvíja kognitívne, motorické schopnosti a samostatnosť. Na vlastnej bábike sa učia ako ju obliekať a vyzliekať, čo potom praktizujú aj sami na sebe. Hra s bábikami sa veľkou mierou podieľa na rozvíjaní komunikačných a jazykových schopností.

Francúzska firma Écoiffier je spoločnosť s dlhou históriou, ktorá sa venuje výrobe hračiek pre európsky trh. Je známa svojim dôrazom na ekologickú výrobu s ohľadom na životné prostredie.

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery62*31*100 cm
Celková výška100 cm
Celková dĺžka62 cm
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť18 kg
Farbaružová
Set produktovÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...