Set domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby a zverolekárska ordinácia so zvieratkami a 32 cm bábikou

Popis produktu

Domček pre bábiku a zverolekárska ordinácia so zvieratkami a 32 cm bábikou spolu tvoria originálnu súpravu hračiek pre deti od 3 rokov. Hračky v sete spolu dizajnovo a farebne ladia, chlapci aj dievčatá sa zahrajú na rodičov vďaka bábike a multifunkčnému domčeku. Veľkú radosť budú mať aj zo zverolekárskej ordinácie s plyšovými zvieratkami, v ktorej si vyskúšajú prácu veterinárov. Pri hre na povolania tak zažijú realistické zážitky, rozvíjajú si jemnú motoriku a logické myslenie, približujú sa svetu dospelých. Set hračiek je vhodný aj pre viaceré deti, takže si zlepšujú komunikačné schopnosti a ľahšie si vytvárajú sociálne väzby.

Domček pre bábiku Large Doll's Play Center Natur D'Amour Baby Nurse Smoby trojkrídlový s 23 doplnkami

Domček pre bábiku Natur D'Amour z kolekcie Baby Nurse je vynikajúci darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Herný komplex tvoria 3 hracie časti, ktoré sú vhodné pre bábiku s maximálnou veľkosťou 42 cm. Hlavnú, stredovú časť domčeka tvorí kúpeľňa s vaničkou so sprchou a prebaľovacím pultom s moderným vzorom. Zadnú stenu tvorí fotorámik, ozdobený srdiečkom, do ktorého si dievčatko môže dať svoju fotografiu s bábikou. Ľavé krídlo domčeka pozostáva z kuchynskej časti, v ktorej je jedálenská stolička s pultíkom, drez, varná doska a v spodnej časti je umiestnená mikrovlnná rúra, v ktorej malé mamičky rýchlo ohrejú bábikám jedlo. 

V pravom krídle sa nachádza spálňa s pohodlnou postieľkou, nad ktorou je kolotoč so srdiečkami a vtáčikmi pre lepší spánok bábiky. Nočná lampička za hlavičkou bábiky vydáva v noci príjemné a nerušivé fosforeskujúce svetlo. Postieľka sa dá v prípade potreby od domčeka odpojiť a dieťa si môže dať postieľku s bábikou pri svoju vlastnú a spať tak spolu. Toto multifunkčné opatrovateľské centrum ponúka bohatú sadu 23 doplnkov, medzi ktorými je hrniec s pokrievkou, tanierik s lyžičkou na kŕmenie, fľaška na mlieko, detská výživa, zubná kefka, šampónik, teplomer, príručka starostlivosti o bábätko a rôzne ďalšie doplnky. Celkové rozmery opatrovateľského centra v rozloženom stave sú 149*71*71 cm, pričom celková výška dosahuje 71 cm.

Bábika Natur Baby D'Amour Baby Nurse Smoby mäkké telíčko v pastelových dupačkách 32 cm

Detská bábika Natur Baby D'Amour z populárnej edície Baby Nurse predstavuje dokonalý darček pre všetky deti a najmä dievčatká od 18 mesiacov. Nádherná bábika má výšku 32 cm, vďaka ospalým očkám a milej tváričke upúta pozornosť každej malej mamičky, ktorá túži po vlastnej bábike, o ktorú sa bude s láskou starať. Mäkučké telíčko bábiky je zabalené v krásnych pastelových dupačkách z jemného textilu s nápisom Baby Nurse. Bábika vyzerá veľmi realisticky, je to ideálna hračka na objímanie a maznanie sa, dá sa k nej dokúpiť aj množstvo doplnkov a príslušenstva.

Zverolekárska ordinácia s mačiatkom a škrečkom Veterinary Center Smoby s lekárskym pultom a vanička na kúpanie s 18 doplnkami

Zverolekárska ordinácia so zvieratkami od francúzskeho výrobcu Smoby si obľúbia všetky deti od 3 rokov, ktoré majú rady zvieratká. Malí zverolekári budú mať k dispozícii plyšového škrečka a mačičku, s ktorými si precvičia vyšetrovacie úkony, ktoré musí poznať každý lekár. Vo svojej novej ordinácii využijú vyšetrovací pult a pomocou lekárskych nástrojov sa snažia zistiť jeho zdravotný stav. Vedľa pultu sa nachádza modrá vanička so sprchovou hlavicou, v ktorej lekár svojho malého pacienta po vyšetrení okúpe, pričom môže s otočným valčekom nastaviť správnu teplotu vody. Pre malého škrečka je pripravený aj kolotoč, takže si v ňom môže kedykoľvek zabehať.

Ordinácia disponuje dostatkom úložného priestor u, takže majú doktori a doktory možnosť uložiť lekárske nástroje na veľkú poličku v spodnej časti ordinácie alebo do boxov, či ich zavesiť na praktické háčiky. Zverolekárska ambulancia ponúkne chlapcom a dievčatám 18-dielnu sadu doplnkov, medzi ktorými sú rôzne lekárske dózy a fľaštičky, krabica s mliekom a granulkami pre zvieratká, teplomer, injekčná striekačka, stetoskop, zdravotný záznam o zvieratkách spolu s nálepkami, ktoré označujú typ vyšetrenia, zákrok a dokonca aj stav zvieratka. Vďaka týmto doplnkom si dieťa rýchlo osvojí prácu zverolekára, bude mať z hry ešte realistickejší zážitok.

Veterinárne centrum v krásnej kombinácii modrej, ružovej, sivej, zelenej a bielej si obľúbia chlapci a dievčatá na prvý pohľad. Je vyhotovené z pevných a odolných plastov, jeho rozmery sú 53*47*70 cm. S touto hračkou sa deti zahrajú na povolanie veterinárov a získavajú pocit zodpovednosti. Zisťujú význam rôznych zdravotníckych pomôcok a nástrojov, učia sa, ako správne pomôcť svojim domácim miláčikom. Pri hre si precvičujú aj jemnú motoriku, rozvíjajú si fantáziu a predstavivosť. Taktiež si zlepšujú pamäť a logické myslenie. V deťoch sa prebúdza zdravé sebavedomie, hravou formou sa naučia veľa nových vecí. Táto edukatívna hračka je vhodná aj do predškolských zariadení.

Francúzsky Smoby je popredný výrobca hračiek, ktoré sa vyznačujú osobitým vzhľadom a všestranne rozvíjajú vaše deti. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé aj najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery149*71*71 cm
Celková výška71 cm
Výška pracovnej plochy41 cm
Rozmery balenia80*24*63 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbakrémová
Vhodné pre bábiku30 - 42 cm
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.