Set domček Záhradník Neo Floralie Smoby s kuchynkou a hrnce a panvice ako darček

Popis produktu

Set domček Záhradník Neo Floralie s kuchynkou a darčeková sada hrncov a panvíc je skvelá príležitosť, ako potešiť každé dieťa od 3 rokov. Originálny set hračiek za akciovú cenu vám nielenže ušetrí peniaze, ale takisto vás prekvapí kvalitným a očarujúcim vyhotovením. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z prvotriedneho materiálu a deti sa s nimi výborne zabavia. Hračky Smoby sa vyznačujú povrchovou úpravou s anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú žiarivé farby po dlhé roky. 

Domček pre deti Záhradník Maison Neo Floralie Smoby so zvončekom a kuchynskou linkou

Záhradný domček Neo Floralie je kvalitný plastový domček pre deti od 3 rokov. Domček na záhradu má odolné dvojité steny, polovičné dvere, elektronický zvonček a kuchynskú linku. Detský domček Záhradník má pôdorys s rozmermi 185*109 cm a celkovú výšku 148 cm.

  • záhradný domček pre deti
  • dvojité plastové steny
  • pôdorys 185*109 cm
  • výška 148 cm
  • viacero okien, polovičné dvere, kuchynská linka
  • elektronický zvonček
  • hmotnosť balenia 31,85 kg
  • francúzsky výrobok

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. 

Hrnce a riady pre deti 100% Chef Écoiffier 16 dielov od 18 mesiacov

Sada hrncov a riadov 100% Chef je dokonalá hračka pre malých kuchárov vhodná od 18 mesiacov. Sada má spolu 16 kuchynských doplnkov, ktoré dokonale zapadnú do každej detskej kuchynky. K riadom patria hrnce s pokrievkami, panvica, pekáč, varecha, vidlička, nôž a obracačka. Hrou na povolania sa rozvíja fantázia a kreativita detí, manipuláciou s drobnými predmetmi zas jemná motorika. 

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý vyrába kvalitné detské hračky. Écoiffier spĺňa najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Francúzsky Écoiffier sa na trhu s hračkami vyníma hračkami s originálnym dizajnom, modernými trendmi, bezpečnostnými kritériami na vysokej úrovni a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozmery balenia144*40*87 cm
Celková dĺžka185 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28,25 kg / 31,85 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.