Set domček Záhradník Neo Floralie Smoby s kuchynkou a hracie centrum Multisport Fun Center so stolom a šmykľavkou 150 cm a pieskoviskom

Popis produktu

Set domček Záhradník Neo Floralie s kuchynkouhracie centrum Multisport so stolom a šmyľavkou pieskovisko BIG je výborný set hračiek pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, túžiacich po vlastnom domčeku a ďalšími záhradnými hračkami. Set hračiek ponúkame za akciovú cenu, vďaka ktorej ušetríte viac ako pri nákupe hračiek samostatne. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyrobené z kvalitného materiálu a vaše deti sa s nimi budú zabávať dlhé roky. Hračky od Smoby sa vyznačujú sa originálnym francúzskym dizajnom a odolnosťou.

Domček pre deti Záhradník Maison Neo Floralie Smoby so zvončekom a kuchynskou linkou

Záhradný domček Neo Floralie je kvalitný plastový domček pre deti od 3 rokov. Domček na záhradu má odolné dvojité steny, polovičné dvere, elektronický zvonček a kuchynskú linku. Detský domček Záhradník má pôdorys s rozmermi 185*109 cm a celkovú výšku 148 cm.

  • záhradný domček pre deti
  • dvojité plastové steny
  • pôdorys 185*109 cm
  • výška 148 cm
  • viacero okien, polovičné dvere, kuchynská linka
  • elektronický zvonček
  • hmotnosť balenia 31,85 kg
  • francúzsky výrobok

Hracie centrum Multisport Fun Center Smoby so 150 cm šmykľavkou, basketbalom, futbalom a piknikovým stolom od 2 rokov

Hracie centrum Multisport Fun Centrum od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je originálny doplnok do záhrady či na dvor a je vhodné pre chlapcov aj dievčatá už od 2 rokov. Hracie centrum v sebe obsahuje celý komplex hier do záhrady: šmykľavkubasketbalový kôšfutbalovú bránulezeckú stenu, rebrík a piknikový stolík. Centrum pre deti je kombinované s detským domčekom, do ktorého sa dá vchádzať polovičnými dverami s poštovou schránkou, cez ktorú si môžu posielať rôzne obrázky a odkazy

Detská šmykľavka dĺžku 150 cm. Na vrch šmykľavky sa deti dostanú pomocou rebríka na opačnej strane. Ten má v sebe praktické otvory na nožičky, aby sa deťom ľahšie vychádzalo nahor. Rebrík je multifunkčný, po jeho otočení dieťa získa lezeckú stenu s pevnými výstupkami, ktoré preveria jeho šikovnosť a zručnosť. Plošina na hracom centre je taktiež multifunkčná, po jej otočení sa dieťa ocitne na vlniacom sa povrchu, na ktorom sa učí udržiavať rovnováhu a stabilitu. Na boku zábavného centra s domčekom sa nachádza piknikový stôl s lavicami. Pre malých športovcov má detské centrum pripravený basketbalový kôš vo výške 176 cm s nastaviteľnou výškou. Rozmery tohto odolného a stabilného hracieho centra Smoby sú 284*203*176 cm a jeho celková výška je 176 cm. Celková nosnosť je až 150 kg (plošina nosnosť 100 kg, šmykľavka 50 kg).

Detské pieskovisko BIG s krycou plachtou od 12 mesiacov farebné

Pieskovisko pre deti od nemeckého výrobcu BIG pojme až 200 kg piesku, čím sa stáva najväčším pieskoviskom v našej ponuke. Pieskovisko z farebných plastových brvien je v tvare klasického štvorca s vonkajšími rozmermi 152*152*24 cm, vnútorné rozmery pieskoviska sú 120*120 cm. Pieskovisko vhodné od 12 mesiacov je prakticky riešené, aby ste ho mohli v priebehu niekoľkých sekúnd zložiť.

Súčasťou pieskoviska je pevná krycia plachta, ktorá bráni prieniku vody a nečistôt do pieskoviska. Dieťa sa dokáže hrou v pieskovisku zabaviť na dlhé hodiny. Pieskovisko má všetky hrany oblé, takže dieťa si pri hre neublíži. Nemecký výrobca BIG myslel aj na praktickú stránku hračky a v prípade, že chcete detské pieskovisko na zimu uskladniť vnútri, jednoducho ho rozoberiete, utriete vlhkou handričkou a je čisté a pripravené na odloženie.

Renomovaná francúzska značka Smoby vyrába kvalitné plastové hračky pre deti už celé desaťročia. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na plastových hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu. BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má celosvetovo vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozmery balenia144*40*87 cm
Celková dĺžka185 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť28,25 kg / 31,85 kg
NoteBattery: 2 x 1,5V, AAA, LR03
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.