Set domček Záhradník Maison Floralie Smoby a fúrik so setom do piesku Macko Pú od 3 rokov

Popis produktu

Set unikátneho detského domčeka Maison Neo Floralie Záhradník a krásneho detského fúrika s vedro setom pre deti od francúzskeho výrobcu hračiek Smoby je krásnym doplnkom na vašu záhradu, vďaka ktorému z nej vaše deti už ani nebudú chcieť odísť. Hračky sú prevedené v príjemných odtieňoch červenej a zelenej farby. Set je zložený z detského domčeka Maison Neo Floralie Záhradník a krásneho detského fúrika s vedro setom. Tieto sa vzájomne farebne, ako aj dizajnovo, ideálne dopĺňajú a tvoria tak jeden celok, z ktorého sa stane hotové záhradné centrum zábavy. Vďaka jedinečným vlastnostiam, ktoré sú pre výrobcu Smoby charakteristické, sú tieto hračky veľmi obľúbené.

Detský domček Záhradník Maison Floralie Smoby s UV filtrom od 2 rokov

Smoby detský domček Maison Floralie Záhradník, je krásny, veľký a priestranný domček pre deti francúzskej výroby. Domček pre deti je vyrobený z na dotyk jemného, a zamatového plastu. Je prevedený v sviežich jarných farbách rozkvitnutej záhrady. Je prevedený v sviežich farbách zelenej, červenej a bielej farby, ktoré perfektne zapadnú do vašej záhrady či na dvor. Do podlhovastých kvetináčov, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách terasy detského domčeka, môžeme nasypať zeminu a dieťa si zasadí semienka kvetiniek. Polieva ich a pozoruje ako rastú a kvitnúDomček pre deti je priestranný a vďaka množstvu okien aj svetlý. Počas horúcich letných dní deťom poskytuje chládok a tieň. Deti domček milujú a hrou v ňom strávia dlhé hodiny počas celého detstva. jeho výhodou je jednoduchá montáž a demontáž. 

Dvojité steny domčeka zaručujú pevnosť a stabilitu aj pri výške 148 cm. Okenica je otvárateľná a dvere majú funkčnú poštovú schránku. Z boku domčeka pre deti je veľké okno s roletami, ktoré sa podľa potreby dajú stiahnuť alebo opäť zrolovať hore. Výška dverí je 97 cm a šírka je 41 cm. Výška otvoru dverí je 97 cm a výška polovičných dverí je 42 cm ich šírka je 36 cm. Domček pre deti je vhodný pre deti od 2 rokov. Pohodlne sa v domčeku zahrá i viacero detí. Okrem ostatných doplnkov má domček aj elektrický zvonček, ktorý vydáva pekný melódiu. Výrobca detských hračiek Smoby je zárukou francúzskej kvality európskych štandardov a pevných a odolných materiálov. Povrch domčeka je obohatený o anti UV filter, ktorý chráni plast a farby pred opotrebovaním zo slnka a farby tak zostanú krásne žiarivé dlhé roky.

Detský fúrik Smoby s vedro setom do piesku Macko Pú od 18 mesiacov

Smoby fúrik pre deti so setom do piesku je krásna farebná hračka pre deti. Fúrik pre deti je vyrobený z veľmi kvalitného a odolného plastu, čo mu zaručuje dlhoročnú spoľahlivosť. Set do piesku pre deti sa skladá z vedierka, lopatky, hrabličiek, sitka, krhly a formičky do piesku. Fúrik a set je využiteľný hlavne pri hrách v piesku alebo pri vode. Detský fúrik je krásnej modro-oranžovej farby, s motívom rozprávkovej postavičky Macko Pú. Rozmery detského fúrika sú 64*32*32 cm. Detský fúrik so setom je vhodný pre deti od 18 mesiacov.

Smoby je francúzskym výrobcom detských hračiek, ktorý zaručuje kvalitu a odolnosť produktov, vyrobených podľa noriem a európskeho štandardu. Značka Smoby je tiež zárukou štýlového prevedenia hračiek a moderného francúzskeho dizajnu. Ak chcete pre svoje dieťa to najlepšie, vyberte si značku Smoby, ktorá je navyše držiteľom certifikátu kvality a je overená počas dlhých rokov svojej existencie. Ide skutočne o výnimočnú kombináciu kvality a dizajnu, ktorá zaručuje dlhodobú zábavu pre vaše dieťa a jeho súrodencov či kamarátov. Tento set detského domčeka Maison Neo Floralie Záhradník a krásneho detského fúrika s vedro setom poteší každé dieťa a vás príjemne prekvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery185*109*148 cm
Celková výška148 cm
Rozmery balenia144*41*88 cm
Celková dĺžka185 cm
Na batériuÁno
ZvukovéÁno
MechanickéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.