Set domček Slniečko Sunny Smoby s kuchynkou a záhradka s 2-metrovou šmykľavkou od 24 mes

Popis produktu

Set hračiek od francúzskeho výrobcu Smoby v sebe skrýva domček Slniečko s kuchynkou, zvončekom, záhradkou a veľkou šmykľavkou. Sadu hračiek máme v ponuke za zvýhodnenú cenu, takže pri nákupe výhodne ušetríte. Hračky v sete spolu krásne ladia, sú vyhotovené z kvalitných materiálov a ozdobia každý dvor a záhradu. Hračky od Smoby majú povrch chránený anti UV filtrom, vďaka ktorému si zachovajú svoje krásne žiarivé farby aj po rokoch používania, odolávajú nepriaznivým poveternostným podmienkam a vydržia vám dlhé roky.

Domček Sunny Smoby oranžovo-zelený s 3 oknami a 2 žalúziami s anti UV filtrom od 24 mes

Detský domček Sunny je špičkový produkt z dielne francúzskych dizajnérov Smoby, s ktorým sa zabavia všetky deti od 2 rokov. Nádherný domček ponúkne deťom 3 okná s 2 žalúziami praktické polovičné dvere, vďaka ktorým bude v domčeku príjemný vánok aj počas horúcich letných dní. Kombinácia farieb červenej, oranžovej, zelenej bielej zaujme deti na prvý pohľad a vďaka anti UV filtru si zachová svoje žiarivé farby aj po rokoch používania. Domček Sunny vyzerá veľmi realisticky a v tomto sete obsahuje aj elektronický zvonček pre návštevy, vonkajšiu kuchynku so 17 doplnkami a pre malých záhradníkov predzáhradku s kvetináčmi, vďaka ktorej si budú pestovať svoje vlastné kvety a rastliny.

Záhradný domček má kvalitné dvojité steny, je vyrobený z prvotriednych plastov pomocou najmodernejšej technológie Blow Molding, ktorá domčeku dodáva charakteristické vlastnosti - vysokú pevnosť a odolnosť. Domček je stabilný a výborne odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Oblé hrany na domčeku zaručia deťom bezpečnosť pri hraní a jeho plastový povrch je jemný, zamatový na dotyk. Rozmery tohto prvotriedneho detského domčeka sú 98*110*127 cm, pričom je jeho celková výška 127 cm a celková dĺžka 110 cm. Domček je možné rozšíriť aj o plastovú podlahu s anti UV filtrom, ktorú môžete pridať v košíku pri vytváraní objednávky za výhodnú cenu.

Šmyklavka s vodotryskom Funny Toboggan Smoby 2 metrová, dvojité steny s UV filtrom od 2 rokov

Šmykľavka s vodotryskom Funny Toboggan je vynikajúca šmykľavka od francúzskeho Smoby, ktorá poteší deti plochou na šmýkanie s dĺžkou až 2 metre. Originálna šmykľavka s anti UV filtrom si zachová svoje krásne farby aj po rokoch používania. Robustná šmykľavka ponúka aj možnosť pripojenia hadice a v priebehu krátkej chvíle sa tak zmení na skutočný tobogán s vodotryskom, s ktorým sa deti zabavia na dlhé hodiny.Šmykľavka pozostáva z kvalitného rebríka s protišmykovou ochranou, ktorý deťom umožní bezpečný výstup aj s bosými, mokrými nohami. Masívne zelené držadlá poskytnú deťom oporu a istotu predtým, než sa posadia na šmykľavku a spustia sa nadol.

Šmýkacia plocha v tvare vlny je ergonomická a veľmi pohodlná. Jednou z jej najväčších predností je vodný tobogán, s ktorým sa chlapci aj dievčatá ochladia počas horúcich, letných dní. Ak máte doma bazénik, deti sa môžu šmýkať aj priamo doň. Zásluhou tejto výbornej funkcii sa môžu deti spúšťať rovno do bazénika počas letných mesiacov.  Detská šmykľavka, s dvojitými stenami, je vyrobená z prvotriednych plastov najmodernejšou technológiou Blow Molding. Táto technológia zaručuje vysokú odolnosť a pevnosť konštrukcie, šmykľavka odoláva aj nepriaznivým poveternostným podmienkam. Šmykľavka má nosnosť až 50 kg.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery98*110*127 cm
Celková výška127 cm
Rozmery balenia99*20*115 cm
Celková dĺžka110 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
UV filterÁno
Dvojité stenyÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,50 kg / 14,75 kg
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné